Odra Wodzisław Śląski

Było prowadzenie Odry, a skończyło się wygraną Górnika
0

Odra Wodzisław przegrała 2:3 z Górnikiem II Zabrze w spotkaniu 7. kolejki rozgrywek III ligi. Duma Wodzisławia prowadziła do przerwy 2:0, ale goście odrobili straty w drugiej połowie i zdołali wygrać spotkanie.

2022-09-12 13:00 Autor: AM, Odra Wodzisław Śląski
Pierwsza domowa wygrana, Odra pokonuje Gwarka
0

Odra Wodzisław pokonała 2:1 Gwarek Tarnowskie Góry w ramach 5 kolejki III Ligi, zwycięstwo jest pierwszym domowym tym sezonie. Bramki dla drużyny Dumy Wodzisławia zdobyli Michał Gałecki i Jakub Kuczera.

2022-08-30 09:06 Autor: AM, Odra Wodzisław Śląski
Odra zdobywa cenny remis w Bielsku
0

Odra Wodzisław zremisowała 2:2 z Rekordem Bielsko-Biała w wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki rozgrywek III ligi. Bramki dla drużyny Dumy Wodzisławia zdobyli Igor Karpenko i Jakub Kuczera. Duma Wodzisławia wywiozła bardzo cenny punkt z trudnego terenu.

2022-08-23 12:15 Autor: AM, MKS Odra Wodzisław Śląski
Odra Wodzisław  ma nowego bramkarza
0

Odra Wodzisław ma nowego bramkarza

Nowym bramkarzem Odry Wodzisław został Grzegorz Wnuk. 25-latek to były reprezentant Polski U-19.

2019-08-22 11:44 Autor: ig
Puchar Polski: znamy pary półfinałowe
0

Wczoraj wylosowano pary półfinałowe Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Mecze zostaną rozegrane jeszcze przed przerwą zimową.

2018-11-09 09:30 Autor: szuM
Czy mecz Unia - Odra dojdzie do skutku?
3

W najbliższą niedzielę miał się odbyć hit piłkarskich rozgrywek w regionie, czyli mecz pomiędzy Unią Turza Śląska a Odrą Wodzisław. Okazuje się, że w powodu masowych zwolnień lekarskich policjantów spotkanie może nie dojść do skutku.

2018-11-08 12:08 Autor: szuM
4. zwycięstwo z rzędu Odry Wodzisław
0

Kolejny świetny mecz na Stadionie Aleja zagrała Odra Wodzisław Śląski. W sobotę licznie zebrani kibice byli świadkami czwartego z rzędu ligowego zwycięstwa.

2018-09-10 09:00 Autor: szuM, źródło: odra.wodzislaw.pl
Już dzisiaj prezentacja Odry Wodzisław!
0

W najbliższy weekend Odra Wodzisław zainauguruje rozgrywki, a już dzisiaj będziemy mogli poznać piłkarzy, którzy powalczą o w sezonie 2018/2019 o awans do IV ligi.

2018-08-10 07:50 Autor: szuM, źródło: odra.wodzislaw.pl
Piłkarski weekend: jak wypadły nasze kluby?
0

Niesamowitymi wynikami zakończyły się mecze naszych drużyn w 3. grupie okręgówki. 19 bramek w 2 spotkaniach musi budzić podziw.

2018-05-15 08:45 Autor: Mateusz Szumilas