11 listopada w Gminie Godów na sportowo uczczono 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas imprezy sportowo-rekreacyjnej „Krostoszowickie kilometry niepodległości" każdy z uczestników mógł znaleźć dla siebie odpowiednią konkurencję sportową.

2015-11-27 10:30 Autor: ps, źródło: Monsun
0

Zawodnicy KS Forma Wodzisław Śląski biją kolejne rekordy

W ostatnim czasie dziewięciu zawodników KS Forma Wodzisław Śląski wystartowało w 30 Haspa Hamburg Maraton.

2015-05-09 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Relacja z biegu wielkanocnego o Puchar Prezydenta Miasta

191 osób wzięło udział w Biegu Wielkanocnym o Puchar Prezydenta Miasta Wodzisław Śląski. Zawody odbyły się w ubiegłą niedzielę na ośrodku Gosław Sport Center.

2015-04-17 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Za nami VI Bieg Ja i Maraton

120 zawodników wystartowało w VI Biegu "Ja i Maraton". Honorowym starterem został Prezydent Wodzisławia Śląskiego Mieczysław Kieca. Tego dnia nagrodzono też najlepszych zawodników Grand Prix 2014 Wodzisławia Śląskiego. Kto okazał się zatem najlepszy?

2014-10-09 21:07 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Bieg nocny w Krostoszowicach: było wyjątkowo

Kałuże, błoto i czołówki na głowach zawodników. Tak w dużym skrócie wyglądał i I Bieg Nocny w Krostoszowicach. Forma imprezy przypadła do gustu jej uczestnikom.

2014-08-30 15:33 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Bieg Żubra: Tomasz Winkler obronił tytuł

Za nami druga edycja Biegu Żubra. Impreza miała miejsce na  ośrodku Klubu Piłkarskiego Inter Krostoszowice. Mimo lejącego się z nieba żaru który doprowadzał biegaczy i chodziarzy do skrajnego wyczerpania, na starcie zawodów stanęło 167 zawodników.

2014-08-13 07:55 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Nordic walking: Paweł Mencewicz bliski wygranej

Kijkarze Formy Wodzisław wzięli udział w I Lublinieckim Półmaratonie Nordic Walking. Łącznie na starcie zawodów stanęło 50 zawodników. Najlepiej z wodzisławian zaprezentował się Paweł Mencewicz, który był o krok od zwycięstwa.

2014-05-27 08:00 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Nordic Walking na Balatonie: była nawet kategoria rodzinna

Artur Biłek z Lublińca wśród mężczyzn i Katarzyna Śmietana wśród kobiet wygrali kolejną edycję New Balance Korony Śląska Nordic Walking. Impreza się udała - pogoda dopisała, a do startu przystąpiło 50 zawodników.

2014-05-15 00:00 Autor: Ireneusz Stachowski
0

Biegi: Kanclerz-Januszewska druga w Cieszynie

To były zawody z dużym rozmachem. Ponad 2 tys. biegaczy i 10 kilometrów trasy do pokonania. Zwyciężył Artur Kozłowski z Sieradza, a druga - w swojej kategorii - była Katarzyna Kanclerz-Januszewska z wodzisławskiej Formy.

2014-05-08 07:04 Autor: mkor, Ireneusz Stachowski
0

Ekipa Formy doceniona w Szymocicach

75 zawodników ze Śląska, a wśród nich 8 reprezentantów wodzisławskiej Formy. W Szymocicach miały zawody zawody z cyklu New Balance Korona Śląska Nordic Walking.

2014-04-23 14:45 Autor: mkor, źródło: mat. pras.