Piłka nożna

Unia Turza: mecz z Łękawicą odwołany
0

Zaplanowany na niedzielę 4 października mecz XI kolejki Unii Turza z Orłem Łękawica został odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego w drużynie gości.

2020-10-05 11:32 Autor: mk, źródło: Unia Turza
Odra Wodzisław przegrywa z Decorem Bełk
0

Przegrana na wyjeździe 1:2. Jedyną bramkę dla gości zdobył Arkadiusz Lalko, ale to nie wystarczyło, aby wywieźć chociaż punkt. Rywale dobili Niebiesko-Czerwonych z rzutu karnego.

2020-10-05 11:16 Autor: mk, źródło: Kamil Sobala, Odra Wodzisław
Odra Wodzisław: zwycięstwo w trudnym spotkaniu
0

Odra Wodzisław pokonała 4:1 bardzo dobrze grający w tym meczu i tworzący ciężkie warunki dla wodzisławian Rozwój Katowice. Wynik otworzył Piotr Zieliński, który jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie. W drugiej połowie do bramki rywali trafił jeszcze Damian Tarka, a wynik ustaliła bramka samobójcza strzelona przez zawodnika Rozwoju.

2020-09-28 10:41 Autor: mk, źródło: Kamil Sobala, Odra Wodzisław
Unia Turza: pierwsze wyjazdowe zwycięstwo!
0

Unia Turza pokonała w sobotę na wyjeździe Iskrę Pszczyna 5:2 w meczu X kolejki spotkań II grupy IV ligi. To pierwsza wygrana unitów w tym sezonie na obcym boisku i czwarty z rzędu mecz bez porażki.

2020-09-28 10:30 Autor: mk, źródło: Unia Turza
Unia Turza: wreszcie zwycięstwo
0

42 dni kazali czekać unici swoim sympatykom na kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. Stało się to w niedzielę, kiedy turzanie w końcówce meczu przechylili szalę na swoją stronę i ograli Kuźnię Ustroń 2:0.

2020-09-22 08:21 Autor: mk, źródło: Unia Turza
Odra Wodzisław: pełna pula zgarnięta
0

Odra Wodzisław zgarnęła pełną pulę po pewnym zwycięstwie z Drzewiarzem Jasienica. Wynik otworzył Adrian Tabala w 34. minucie, a trzy minuty później prowadzenie podwyższył Damian Tarka

2020-09-21 10:34 Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław
Czwarty remis Unii Turza
0

Seniorzy Unii Turza polubili dzielić się punktami z rywalami, bowiem w ten weekend zanotowali już czwarty, na siedem rozegranych spotkań, rezultat remisowy. Tym razem na wyjeździe z LKS Czaniec padł wynik 1:1.

2020-09-14 09:34 Autor: mk; źródło: Unia Turza
Odra pewnie pokonała Podbeskidzie
0

Odra Wodzisław pewnie pokonała Podbeskidzie II Bielsko-Biała. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 4:0.

2020-09-14 09:20 Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław
Wychowanek Odry Centrum zadebiutował w ekstraklasie
0

Wychowanek MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Mateusz Praszelik zadebiutował w PKO Ekstraklasie. Stało się to w meczu Legii Warszawa z Pogonią Szczecin.

2019-07-22 10:40 Autor: OM