Piłka nożna

Unia Turza: wreszcie zwycięstwo
0

42 dni kazali czekać unici swoim sympatykom na kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi. Stało się to w niedzielę, kiedy turzanie w końcówce meczu przechylili szalę na swoją stronę i ograli Kuźnię Ustroń 2:0.

2020-09-22 08:21 Autor: mk, źródło: Unia Turza
Odra Wodzisław: pełna pula zgarnięta
0

Odra Wodzisław zgarnęła pełną pulę po pewnym zwycięstwie z Drzewiarzem Jasienica. Wynik otworzył Adrian Tabala w 34. minucie, a trzy minuty później prowadzenie podwyższył Damian Tarka

2020-09-21 10:34 Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław
Czwarty remis Unii Turza
0

Seniorzy Unii Turza polubili dzielić się punktami z rywalami, bowiem w ten weekend zanotowali już czwarty, na siedem rozegranych spotkań, rezultat remisowy. Tym razem na wyjeździe z LKS Czaniec padł wynik 1:1.

2020-09-14 09:34 Autor: mk; źródło: Unia Turza
Odra pewnie pokonała Podbeskidzie
0

Odra Wodzisław pewnie pokonała Podbeskidzie II Bielsko-Biała. Sobotni mecz zakończył się wynikiem 4:0.

2020-09-14 09:20 Autor: mk; źródło: Odra Wodzisław
Wychowanek Odry Centrum zadebiutował w ekstraklasie
0

Wychowanek MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Mateusz Praszelik zadebiutował w PKO Ekstraklasie. Stało się to w meczu Legii Warszawa z Pogonią Szczecin.

2019-07-22 10:40 Autor: OM
Piłkarze Odry nakręcili film. Będzie nominacja do Oscara?
0

Piłkarze Odry Wodzisław wrócili ze zgrupowania w Hiszpanii. Nasi piłkarze wrócili do kraju z pamiątką - krótkometrażowym filmem "Słoneczny patrol" wyreżyserowanym przez Piotra Szymiczka.

2019-02-27 12:00 Autor: KT
Odra Centrum przegrywa z Raciborzem. „Ale wstyd”
2

MKP Odra Centrum w wyraźnym kryzysie i coraz bliżej dna tabeli. W sobotę w meczu V kolejki IV ligi wodzisławianie przegrali u siebie z Unią Racibórz 0:1.

2018-09-03 11:16 Autor: tora
Odra Wodzisław wywozi 3 punkty z Czyżowic
0

1 września nie cieszy się zbyt dużą sympatią, ale w tym roku dla każdego kibica Odry było zgoła odmiennie. Odra Wodzisław w wyjazdowym meczu wysoko pokonała Naprzód Czyżowice.

2018-09-02 15:52 Autor: szuM, źródło: odra.wodzislaw.pl