Przygotowania do sezonu Unia Turza

Porażka Unii Turza na zakończenie przygotowań
0

W piątkowym meczu kontrolnym Unia Turza uległa 0:2 LKS-owi Czaniec, oba gole w drugiej połowie zdobył ze stałych fragmentów gry Krzysztof Jurczak. Pojedynek z Czańcem był ostatnim sparingiem przed ligową walką o utrzymanie w III lidze.

2018-03-04 14:43 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Unia lepsza od Elany Toruń
0

Unia Turza w sobotę odniosła swoje czwarte zwycięstwo w meczach sparingowych pokonując 2:1 lidera II grupy III ligi Elanę Toruń. Obie bramki dla unitów zdobył Marek Gładkowski.

2018-02-19 14:29 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Wysokie zwycięstwo Unii Turza w meczu kontrolnym z Czechami
0

W ubiegłą sobotę wysokie zwycięstwo, z drużyną TJ Lokomotiva Petrovice, odniosła Unia Turza. Po dwóch bramkach Dariusza Pawlusińskiego oraz trafieniach Piotra Szymiczka i Piotra Trąda, podopieczni Józefa Dankowskiego wygrali 4:2.

2018-02-12 14:49 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Unia Turza pewnie ograła Polonię Poraj
0

W trzecim tej zimy meczu sparingowym Unia Turza pokonała 4:1 Polonię Poraj. Rywale Unii obecnie zajmują 6 miejsce w I grupie IV ligi śląskiej i w pierwszej połowie sobotniego spotkania byli równorzędnym przeciwnikiem dla unitów.

2018-02-03 19:00 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Wysoka porażka Unii Turza w sparingu z GKS 1962 Jastrzębie
0

W swoim drugim meczu sparingowym Unia Turza uległa liderowi II ligi GKS-owi Jastrzębie 1:4. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Kamieniu, gdzie jastrzębianie tym spotkaniem rozpoczęli tygodniowy obóz.

2018-01-29 15:54 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Transferowa karuzela w Turzy
1

Trzecioligowiec z Turzy Śląskiej oficjalnie potwierdził pozyskanie kilku nowych zawodników. Działacze Unii postawili na doświadczenie.

2018-01-24 17:04 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl
Unia Turza wróciła do treningów
0

Po przerwie do treningów wrócili piłkarze Unii Turza, na pierwszych zajęciach pojawiło się kilka nowych twarzy. Zawodnicy trzecioligowca mają przed sobą trudne zadanie. Unici będą walczyć w nadchodzącej rundzie o utrzymanie w III lidze.

2018-01-12 11:51 Autor: PS, źródło: uniaturza.pl