Puchar Polski

0

Bez niespodzianki. Odra przegrywa w Pucharze

W meczu rundy przedwstępnej Pucharu Polski piłkarze Odry Wodzisław ulegli na własnym boisku GKS-owi Tychy 1:3. Jedyną bramkę dla gospodarzy po błędzie tyskiej defensywy strzelił w 37. minucie Łukasz Staniek.

2012-07-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: mat. pras.
1

Odra z Okręgowym Pucharem Polski

Zdobyciem Pucharu Polski na szczeblu województwa opolskiego sezon zakończył zespół Startu Odry. Podopieczni Tomasza Babuchowskiego po dogrywce pokonali w finale drugi zespół MKS-u Kluczbork 3:1.

2012-06-14 00:00 Autor: gs
Bramkę na wagę zwycięstwa GKS-u zdobył z rzutu wolnego Marek Sobik
0

Puchar Polski: Przyszłość Rogów przegrała w Jastrzębiu

Przyszłość Rogów przegrała na wyjeździe z GKS-em Jastrzębie 0:1 i nie awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski na szczeblu województwa śląskiego.

2012-04-24 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
0

Dwa medale Dominiki Bieleckiej w Finale Pucharu Polski w biegach narciarskich

13 i 14 marca w Jakuszycach został rozegrany Finał Pucharu Polski w Biegach Narciarskich. Bardzo dobry występ zanotowała w nim Dominika Bielecka, która dwukrotnie stawała na najniższym stopniu podium.

2012-03-25 00:00 Autor: Krzysztof Skorupa - MKS Wodzisław
0

Przyszłość Rogów z Pucharem Polski

Przyszłość Rogów zdobyła Puchar Polski w podokręgu Racibórz. W rozegranym wczoraj w Świerklanach spotkaniu rogowianie pewnie pokonali Unię Racibórz 3:1.

2012-03-15 00:00 Autor: gs
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: Naprzód wygrał w Bełku
0

Piłkarze Podokręgu Rybnik rozegrali II rundę Pucharu Polski.

2011-09-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: pary II rundy
1

Zbliża się II runda Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik.

2011-08-28 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: pewny awans Górnika Radlin
0

Górnik Radlin pewnie awansował do II rundy Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Z rozgrywkami pożegnała się natomiast Gwiazda Skrzyszów.

2011-08-11 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
Puchar Polski Podokręgu Rybnik: pary I rundy
0

W dniach 6-7 sierpnia rozpoczną się rozgrywki Pucharu Polski Podokręgu Rybnik Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

2011-07-28 00:00 Autor: Adam Doliba