Puchar Polski

Odra Wodzisław odpadła z Pucharu Polski. Dramatyczna końcówka meczu z ROW-em
0

W półfinale Pucharu Polski Podokręgu Rybnik Odra Wodzisław przegrała 1:2 z ROW-em, choć wodzisławianie do 85. minuty wygrywali 1:0.

2021-10-14 11:04 Autor: ad
Puchar zostaje w Rybniku. Odra Wodzisław przegrywa z ROW-em
0

Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrywali z Odrą Wodzisław już 0:2, żeby w ostatnich kilkunastu minutach strzelić trzy gole. Puchar Polski podokręgu zostaje w Rybniku.

2021-04-08 08:18 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski: ROW 1964 Rybnik lepszy od Odry Wodzisław
0

ROW 1964 Rybnik pokonał w Wodzisławiu miejscową Odrę 2:1 i awansował do sobotniego finału Pucharu Polski Podokręgu Rybnik, w którym czeka już Unia Książenice.

2020-07-09 10:57 Autor: Adam Doliba
UKS Strzał z medalem Pucharu Polski
0

UKS Strzał Wodzisław z medalem podczas Pucharu Polski w Dusznikach Zdroju. Kacper Brzóska może mieć powody do dumy.

2020-02-03 12:21 Autor: AB, materiały prasowe
Puchar Polski: Odra lepsza od Gwiazdy
0

Odra Wodzisław pewnie pokonała na własnym boisku Gwiazdę Skrzyszów w II rundzie Pucharu Polski.

2019-09-12 15:47 Autor: JK, źródło: Odra Wodzisław
Dwa brązowe medale Pucharu Polski dla Roberta Paszkiewicza!
0

Wodzisławianin zdobył dwa brązowe medale w Pucharze Polski w biegach narciarskich w Ptaszkowej.

2019-02-21 13:57 Autor: KS SKI Team Wodzisław Śląski
Niespodzianka w pucharowych rozgrywkach MKP za burtą
0

Niespodziankę zafundowała wszystkim IV ligowa drużyna MKP Odry Centrum. Zawodnicy Bartłomieja Sochy odpadli z rozgrywek Pucharu Polski po porażce z Unią Książenice.

2018-03-13 08:40 Autor: PS
Puchar Polski dla Sandry Pniak
0

W sobotę, 16.09,2017r. w podwarszawskim Sochaczewie  zorganizowany został Puchar Polski ju-jitsu, w którym triumfowała wodzisławianka Sandra Pniak.

2017-09-26 15:14 Autor: PS
Piłka nożna: Wyniki okręgowego Pucharu Polski
0

Znamy już wyniki wczorajszych rozgrywek II rundy okręgowego Pucharu Polski. Nie obyło się bez niespodzianek.

2017-08-31 10:19 Autor: PS
Piłka nożna: Pucharowa środa
0

Ledwo zakończył się piłkarski weekend a przed nami pucharowa środa. 30 sierpnia rozgrana zostanie druga runda okręgowego Pucharu Polski.

2017-08-29 08:53 Autor: PS