Tym razem kwestionariusz świąteczny wypełnia dżudoczka Sandra Pniak.

2017-12-25 09:52 Autor: Redakcja
Wodzisławianka Sandra Pniak leci na Mistrzostwa Świata do Kolumbii
0

Już za kilka dni wodzisławianka Sandra Pniak wyleci do Kolumbii gdzie w biało-czerwonych barwach będzie reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Świata w ju-jitsu. Kończy się właśnie intensywny okres przygotowawczy, który był zupełnie inny niż dotychczasowe.

2017-11-16 08:12 Autor: mk
Sandra Pniak wraca z Mistrzostw Świata w Grapplingu ze srebrem
0

Już pierwszego dnia Mistrzostw Świata w Grapplingu rozgrywanych w Baku, na podium stanęła Sandra Pniak. Tym razem nasza reprezentantka zajęła drugie miejsce w konkurencji NoGi.

2017-10-23 18:44 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Puchar Polski dla Sandry Pniak
0

W sobotę, 16.09,2017r. w podwarszawskim Sochaczewie  zorganizowany został Puchar Polski ju-jitsu, w którym triumfowała wodzisławianka Sandra Pniak.

2017-09-26 15:14 Autor: PS
Przedszkolaki z Wodzisławia odkrywają swoją małą ojczyznę
0

Przedszkole nr 1 w Wodzisławiu Śląskim realizuje program pn. „Moja mała ojczyzna - Wodzisław Śląski”. Placówka podsumowała swoje działania w ostatnim półroczu.

2017-08-30 18:45 Autor: df, źródło: Przedszkole nr 1 w Wodzisławiu Śląskim
Czołowa zawodniczka ju-jitsu na świecie odwiedziła ZPSWR
0

Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim organizuje spotkania dla swoich uczniów z Mistrzami Sportu. Ostatnim gościem w niedawno zakończonym roku szkolnym była Sandra Pniak, czołowa zawodniczka ju-jitsu na świecie.

2017-07-15 16:18 Autor: df, źródło: ZPSWR w Wodzisławiu Śląskim
Przed nami wielka Gala Judo Kids w Wodzisławiu
0

Sportowych emocji 21 czerwca dostarczy nam II Gala Judo Kids, która w Wodzisławskim Centrum Kultury rozpocznie się o godz. 17.30.

2017-06-19 07:22 Autor: mk
Znany siatkarz gościł w wodzisławskim ZPSWR
0

Od lat Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śląskim gości ludzi znanych i lubianych, pasjonatów, którzy chcą dzielić się z innymi swoim zamiłowaniem. Ostatnim gościem placówki był Grzegorz Kosok, siatkarz Jastrzębskiego Węgla.

2017-06-15 07:00 Autor: df, źródło: Grzegorz Żymełka
Kolejny medal Sandry Pniak
0

Sandra Pniak nie zwalnia tempa. Tym razem wodzisławianka przywiozła srebrny medal z European Grappling Championship.

2017-05-10 06:40 Autor: gs, źródło: materiały prasowe
Sandra Pniak znów na podium. Złoty medal Mistrzostw Polski!
0

Sandra Pniak po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Polski w ju-jitsu, które odbyły się w sobotę (8 kwietnia) w Krakowie.

2017-04-11 11:25 Autor: mk; źródło: mat. prasowe