Sandra pniak

Wodzisławianka z powołaniem do Kadry Narodowej
0

Sandra Pniak, nauczycielka wychowania fizycznego, trenerka judo, a także czynna zawodniczka judo i brazylijskiego jiu-jitsu nie zwalnia tempa. Dzięki doskonałym wynikom po raz kolejny została powołana do Kadry Narodowej.

2016-10-25 07:27 Autor: mk
Worek medali dla małych judoków z Wodzisławia
0

16 października odbył się kolejny Tuniej Judo Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych w Sosnowcu. Na imprezie nie mogło zabraknąć naszych małych judoków z Judo Kids trenujących pod okiem Sandry Pniak.

2016-10-20 14:08 Autor: mk
Sandra Pniak nie zwalnia tempa. Już we wrześniu kolejny międzynarodowy turniej
0

Wodzisławianka, trenerka Judo Kids oraz zawodniczka Octagonu Żory, poleci na prestiżowe międzynarodowe zawody Balkan Cup, które już 17 września odbędą się na Cyprze.

2016-09-07 08:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Sandra Pniak po raz kolejny w narodowej kadrze jiu-jitsu
2

Wodzisławianka i trenerka Judo Kids, Sandra Pniak, została powołana do kadry narodowej na turniej jiu-jitsu Germany Open.

2016-09-01 09:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids
Młodzi zawodnicy oraz trenerzy Judo Kids wzięli udział w obozie sportowym
0

Młodzi zawodnicy Judo Kids wzięli udział w trwającym 8 dni obozie sportowym w Murzasichle/Zakopane. Nie próżnowała również kadra trenerska.

2016-08-19 11:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids
23 czerwca odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim premierowa edycja Gali Judo Kids
0

Już jutro w Wodzisławiu Śląskim I Gala Judo Kids

Już jutro, 23 czerwca, odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim premierowa edycja Gali Judo Kids.

2016-06-22 09:15 Autor: ps, źródło: organizator
Sandra Pniak zdobyła III miejsce w międzynarodowych zawodach Otwartych Mistrzostw Europy w Belgii
0

Sandra Pniak z brązem Otwartych Mistrzostw Europy w jiu-jitsu

Wodzisławianka Sandra Pniak po raz kolejny odniosła sukces w międzynarodowych zawodach - tym razem zdobyła brąz European Open Championship in JuJitsu 2016 (Otwarte Mistrzostwa Europy w JiuJitsu), które odbyły się w Belgii.

2016-06-11 09:40 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
Sandra Pniak zdobyła 1 maja srebro międzynarodowych zawodów Paris Open 2016
0

Fenomenalna Sandra Pniak ze srebrem Paris Open i złotem Pucharu Polski

Sandra Pniak - trenerka, zawodniczka i nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie.

2016-05-11 11:05 Autor: ps, źródło: Octagon Team / Judo Kids
Zawodnicy wodzisławskiego Judo Kids zdobyli wiele medali na I Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Miasta Rybnik
0

Młodzi judocy z medalami rybnickich mistrzostw

Młodzi zawodnicy Judo Kids Wodzisław zdobyli łącznie 7 medali I Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Miasta Rybnik.

2016-05-07 10:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław