II liga siatkówki kobiet: zwycięstwo i porażka ZORZY

Na początku stycznia MKS ZORZA Wodzisław Śląski rozegrała dwa ligowe spotkania. 7 stycznia zmierzyła się na wyjeździe z MKS-em Świdnica, a tydzień później na własnej hali podjęła Polonię Łaziska Górne.

2017-01-15 19:25 Autor: df
Siatkarki MKS Zorza Wodzisław zdobyły tytuł Mistrzyń Śląska Kadetek
0

Kadetki MKS-u Zorza Wodzisław Mistrzyniami Śląska

Ogromnym sukcesem siatkarek Zorzy zakończył się rozgrywany w Bielsku-Białej Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska kadetek. Wodzisławianki, grające rocznikiem młodszym od rywalek, pokonały wszystkie swoje przeciwniczki i zostały Mistrzyniami Śląska.

2016-02-21 13:08 Autor: ps, źródło: MKS Zorza Wodzisław
Kadetki MKS ZORZA Wodzisław Śląski awansowały do Finału Mistrzostw Śląska, które startują 10 lutego w Bielsku-Białej
0

Kadetki wodzisławskiej ZORZY zagrają w Finale Mistrzostw Śląska

W rozegranym w Wodzisławiu turnieju półfinałowym Mistrzostw Śląska w piłce siatkowej kadetek, siatkarki ZORZY Wodzisław zapewniły sobie awans do Turnieju Finałowego w swojej kategorii wiekowej. Tym samym wodzisławski klub wprowadził do walki o medale obie swoje drużyny – młodziczki i kadetki. 10 lutego w Bielsku-Białej rozpoczyna się bój finałowy.

2016-02-08 17:20 Autor: ps, źródło: MKS ZORZA Wodzisław
Siatkarki MKS-u Zorza Wodzisław dotarły do finału Mistrzostw Śląska, które zostały rozegrane w Dąbrowie Górniczej
0

Młodziczki siatkarskiej ZORZY w finałach Mistrzostw Śląska

Ten weekend okazał się dla zawodniczek wodzisławskiej ZORZY bardzo szczęśliwy. W sobotę drużyna młodziczek rozegrała w Dąbrowie Górniczej drugi z trzech turniejów półfinałowych Mistrzostw Śląska i doszły do finału.

2016-01-21 11:00 Autor: ps, źródło: MKS ZORZA
II-ligowe siatkarki MKS ZORZA Wodzisław Śląski pokonały w pierwszym meczu 2016 roku MKS Kalisz 3:2
0

Udane rozpoczęcie Nowego Roku siatkarek II-ligowej ZORZY

Siatkarki II-ligowego klubu MKS ZORZA Wodzisław Śląski udanie rozpoczęły Nowy Rok wygrywając pierwszy tegoroczny mecz w tie-breaku.

2016-01-11 13:31 Autor: ps, źródło: MKS Zorza
0

Słaby mecz Zorzy, sytuacja się komplikuje

Kolejne trudne spotkanie rozegrały w Katowicach siatkarki Zorzy. W 19. kolejce rozgrywek II ligi piłki siatkowej nasze zawodniczki przegrały z Sokołem Katowice 0:3. Obie drużyny świadome były wagi tego pojedynku.

2014-01-27 00:00 Autor: Dariusz Firut
0

Siatkarki zaprezentowały się kibicom

Siatkarki Zorzy Wodzisław Śląski przypomniały o sobie kibicom. Na własnej hali rozegrały turniej pod hasłem "Pożegnanie lata".

2013-09-17 18:45 Autor: Robert Furtak, mkor
0

Siatkarki Zorzy ponownie zaprezentują się kibicom

MKS Zorza wraca na parkiet. W najbliższą sobotę, 7 września, w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim będzie miał miejsce turniej siatkówki kobiet "Pożegnanie lata 2013".

2013-09-05 00:00 Autor: mkor, źródło: MKS Zorza
0

Bardzo ważna wygrana Zorzy Wodzisław

Wodzisławianki w 10. kolejce drugoligowych zmagań pokonały 3:1 na własnym parkiecie MMKS Gaudia Trzebnica.

2012-12-03 00:00 Autor: gs
archiwum
0

Zorza Wodzisław wygrywa w świetnym stylu

Kolejne świetne spotkanie rozegrały siatkarki Zorzy Wodzisław Śląski. W miniony czwartek wodzisławianki pokonały na niewygodnej tyskiej hali miejscowy MOSM 3:0.

2011-12-19 00:00 Autor: Redakcja, źródło: MKS Zorza