Boisko do siatkówki plażowej na Rynku? Takie rzeczy tylko w Wodzisławiu

Już za parę dni amatorzy gry w siatkówkę plażową będą mogli zagrać na boisku zlokalizowanym na... Rynku w Wodzisławiu. Na płycie pojawił się już piasek, trwa montaż boiska.

2016-07-14 13:28 Autor: mk
0

Siatkówka plażowa: znamy zwycięzców turnieju „Open” o Grand Prix Starosty Wodzisławskiego

Para Beniamin Granieczny – Jakub Bugajski wygrała turniej open – ostatnią imprezę z cyklu „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2015”.

2015-08-14 17:55 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Trzeci turniej o Grand Prix Starosty już w sobotę

W najbliższą sobotę, 25 lipca, odbędzie się trzeci już turniej z cyklu „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej 2015”, których organizatorem jest Siatkarski Klub „Górnik Radlin”.

2015-07-22 14:00 Autor: mk
0

Radlin i Wodzisław zapraszają na Grand Prix w plażówce

Zbliża się III Grand Prix o Puchar Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej. Rozgrywki będą miały miejsce zarówno w Radlinie, jak i w Wodzisławiu.

2015-06-20 12:47 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
W akcji Marta Wójcik
0

Siatkarki Zorzy dobrze spisały się na plaży

Ola Małek i Marta Wójcik zdobyły brązowe medale podczas Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej pań. W mikstach dobrze spisały się też pozostałe siatkarki Zorzy Wodzisław: Daria Hibner, Aleksandra Małek i Judyta Ogerman.

2014-08-26 22:20 Autor: mkor, źródło: Zorza Wodzisław
Prudel prezentuje uczniom swoje zdobycze
0

Prudel w Wodzisławiu. Odpowiadał i trenował

Mistrz Polski i brązowy medalista Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej – Mariusz Prudel odwiedził uczniów Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Wodzisławiu Śl.

2013-11-19 00:00 Autor: mkor, Grzegorz Żymełka
0

Finał GP Starosty Wodzisławskiego: faworyci nie zawiedli

Na wodzisławskim Balatonie rozegrano finał Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej. Wygrali Grzegorz i Wojciech Musiolikowie.

2013-08-28 00:00 Autor: mkor, źródło: Górnik Radlin
0

Sobota z amatorską siatkówką w Gogołowej

Już w sobotę II amatorski turniej siatkówki plażowej w Gogołowej. Początek od godz. 10:00.

2013-08-23 00:00 Autor: mkor
Finał na Balatonie zapowiada się bardzo ciekawie
0

Finał GP w siatkówce plażowej: znamy rozstawienie par

Za nimi trzy turnieje eliminacyjne. Kilka godzin spędzonych na boisku. Już 18 sierpnia zwieńczenie zmagań. Finał, w którym powalczą o miano najlepszych w cyklu Grand Prix Starosty Wodzisławskiego.

2013-08-16 00:00 Autor: mkor, źródło: Górnik Radlin
0

GP w siatkówce plażowej: Radlin też opanowany przez Musiolików

Po zwycięstwie w pierwszym turnieju eliminacyjnym, nie zwolnili tempa. Wojciech i Grzegorz Musiolik znowu okazali się najlepsi. Tym razem wygrali na boisku w Radlinie.

2013-07-28 00:00 Autor: mkor, Monika Holesz