Siatkówka wodzisław

Siatkarki ZORZY Wodzisław mistrzyniami II Ligi Śląskiej
0

Wieczór pełen emocji przeżyli fani siatkówki w sobotę, 1 kwietnia, w Wodzisławiu Śląskim. W wielkim finale II Ligi Śląskiej piłki siatkowej kobiet ZORZA podejmowała MKS MOS Płomień Sosnowiec.

2023-04-04 16:00 Autor: KB, źródło: ZORZA Wodzisław Śląski
Siatkarki ZORZY rozpoczęły sezon. Było zwycięstwo i porażka
0

Rozpoczął się siatkarki sezon dla zawodniczek ZORZY Wodzisław Śląski. Początek był udany w wykonaniu seniorek, które wygrały swój mecz 3:0. Nieco gorzej zaprezentowały się kadetki, któe musiały uznać wyższość rywalek z Jastrzębia i przegrały 0:3.

2022-10-13 17:00 Autor: KB, źródłó: UM Wodzisław
Radlin: Sukces w Radlinie. Srebro i brąz Mistrzostw Śląska siatkarzy plażowych
0

W Radlinie rozegrany został turnie finał Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych w siatkówce plażowej. Górnik Radlin reprezentowało pięć par. Radlińskie zespoły wywalczył srebro i brąz tych mistrzostw. Obie pary awansowały do półfinału Mistrzostw Polski.

2022-06-21 15:00 Autor: KB, źródło: Górnik Radlin
Siatkarskie turnieje za nami. Do podium zabrakło niewiele
0

W ostatni weekend odbył się dwa turnieje z udziałem zawodników SK Górnik Radlin. Na finałach Mistrzostw Śląska w minisiatkówce siatkarze z Radlina zajęli czwarte i szóste miejsce. Natomiast w Radlinie do finałowego turnieju Mistrzostw Śląska Kadetów awansowały trzy pary radlińskiego klubu.

2022-06-02 14:00 Autor: KB, źródło: Górnik Radlin
Młode siatkarki ZORZY w Turnieju Finałowym Mistrzostw Śląska
0

W poprzedni weekend siatkarki ZORZY Wodzisław Śląski rozgrywały swoje mecze. Pierwsze do gry wkroczyły młode zawodniczki walcząc o Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska w minisiatkówce. Później swój mecz rozgrywały seniorki ZORZY. Mimo dobrej gry przegrali mecz o brąz II Ligi Śląskiej.

2022-05-26 19:00 Autor: KB, źródło: ZORZA Wodzisław Śląski
Zmarł trener siatkarski Andrzej Brzezinka
0

14 maja zmarł Andrzej Brzezinka, trener siatkarski. Był od lat związany z klubami z Wodzisławia i Radlina. Miał 63 lata.

2022-05-15 11:05 Autor: KB
Wyczerpane, ale dumne wróciły z medalem
0

Niezwykle wyczerpujący turniej mają za sobą minisiatkarki ZORZY Wodzisław Śląski występujące w kategorii „trójek”. W niedzielę, 28 listopada, podopieczne trenera Brzezinki wystąpiły w prestiżowym VI Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt „JASTRZĘBIE CUP 2021”.

2021-12-03 10:00 Autor: ab, materiał prasowy
Siatkarki ZORZY jak zwykle waleczne!
0

W miniony weekend podopieczne trenera Andrzeja Brzezinki zmierzyły się z silnymi rywalkami z Częstochowy i Żywca. Pierwszy mecz zagrały jak z nut, w drugim musiały uznać wyższość przeciwnika.

2021-11-08 10:36 Autor: dz, materiały prasowe
Siatkarki ZORZY świetnie rozpoczęły sezon
0

Świetny tydzień otwarcia rozgrywek mają za sobą siatkarki wodzisławskiej ZORZY, które rozpoczęły walkę o Mistrzostwo Śląska młodziczek.

2021-10-04 15:16 Autor: Materiały prasowe
Powołania dla siatkarek Zorzy Wodzisław Śląski
0

Aż trzy siatkarki wodzisławskiej ZORZY zostały powołane do kadry Śląska na Regionalny Turniej Nadziei Olimpijskich rozgrywany w Twardogórze w dniach 24-26 maja. Wielkim sukcesem dla ZORZY Wodzisław okazało się jednak podsumowanie i ceremonia rozdania nominacji RTNO.

2019-05-31 09:47 Autor: ig, materiały prasowe