SK Górnik Radlin

SK Górnik Radlin wygrywa w jaskini lwa z Andrychowa
0

Zawodnicy trenera Marka Przybysza sprawili ogromną niespodziankę wygrywając 3:2 w Andrychowie z kandydatem do awansu.

2017-11-13 16:53 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Siatkówka: SK Górnik Radlin z pierwszym zwycięstwem
0

Siatkarze Górnika Radlin mają za sobą pierwszy mecz przed własną publicznością w sezonie 2017/2018. Podopieczni Marka Przybysza wygrali 3:1 z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla Żory.

2017-10-08 18:14 Autor: PS
Siatkówka: SK Górnik Radlin pierwszy raz w tym sezonie zagra przed własną publicznością
0

W ten weekend pierwszy raz własnej publiczności zaprezentują się siatkarze SK Górnik Radlin. Po porażce w pierwszym meczu, przychodzi pora na pierwsze punkty w ligowej tabeli.

2017-10-06 16:08 Autor: PS
Kolejny sukces siatkarzy plażowych
0

W pierwszej połowie lipca zostały rozegrane turnieje półfinałowe Mistrzostw Polski. W dniach 4 – 5.07 w Myślenicach rywalizowali Kadeci. W tym turnieju klub SK Górnik Radlin reprezentowały dwie pary Granieczny Beniamin/ Bugajski Jakub i Konieczny Kamil/Kasprzyk Jakub. Ostatecznie para Granieczny/ Bugajski zajęła I miejsce, natomiast para Konieczny /Kasprzyk wywalczyła III miejsce. Finał Mistrzostw Polski Kadetów odbędzie się w dniach 18-19.07 w Warszawie.

2017-07-18 16:44 Autor: PS, źródło: SK Górnik Radlin
Absolwenci Gimnazjum Sportowego w Radlinie brązowymi medalistami Mistrzostw Świata
0

Wielkim sukcesem zakończył się wyjazd na Mistrzostwa Świata Szkół dla reprezentacji Polski w siatkówce plażowej chłopców. Ekipa trenera Marka Przybysza w składzie: Beniamin Granieczny, Jakub BugajskiWojciech Szwed zajęła 3 miejsce w kategorii U-18 w imprezie odbywającej się na dalekiej wyspie Tahiti we Francuskiej Polinezji (27.05-02.06.17).

2017-06-15 11:55 Autor: PS, źródło: SK Górnik Radlin
Kadeci Górnika Radlin odpadli z mistrzostw Polski w ćwierćfinale
0

W turnieju ćwierćfinałowym o mistrzostwo Polski kadetów w siatkówce SK Górnik Radlin zajął trzecie miejsce. Niestety ten wynik nie wystarczył, by awansować do półfinału rozgrywek.

2017-03-18 19:45 Autor: df, źródło: SK Górnik Radlin
Siatkówka: kadeci z Radlina trzecią drużyną na Śląsku
0

W minionym tygodniu w hali radlińskiego MOSiR-u najlepsi młodzi siatkarze z naszego województwa rozgrywali turniej finałowy Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce. W finale zagrały drużyny BBTS Włókniarz Bielsko-Biała, MKS MTS Czechowice-Dziedzice, Jastrzębski Węgiel, AZS 2020 IV LO Częstochowa i SK Górnik Radlin.

2017-02-21 23:55 Autor: df, źródło: SK Górnik Radlin
SK Górnik Radlin gospodarzem Turnieju Finałowego Mistrzostw Śląska Kadetów
0

W najbliższych dniach w hali Miejskiego Ośrodka Kultury w Radlinie zostanie rozegrany Turniej Finałowy Mistrzostw Śląska Kadetów w siatkówce. Drużyna Górnika Radlin zagra o mistrzowski tytuł.

2017-02-14 18:30 Autor: df, źródło: SK Górnik Radlin
0

Radlin i Wodzisław zapraszają na Grand Prix w plażówce

Zbliża się III Grand Prix o Puchar Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej. Rozgrywki będą miały miejsce zarówno w Radlinie, jak i w Wodzisławiu.

2015-06-20 12:47 Autor: mkor, źródło: mat. pras.
0

Radlin świętuje. Jest II liga!

Turniej o awans należał do nich. Siatkarze Górnika Radlin wygrali wszystkie mecze w Gryficach i w przyszłym sezonie będą grali już na parkietach II ligi.

2014-04-28 21:41 Autor: mkor