Skra Częstochowa

Odra wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo tej zimy
0

Odra przegrywa w meczu na śniegu. Rywal z innej półki?

Białe boisko, słabo widoczne linie i problemy zawodników z utrzymaniem równowagi - tak wyglądał mecz sparingowy pomiędzy Skrą Częstochowa, a Odrą. W tych warunkach nasza drużyna poległa 1-4.

2013-02-23 00:00 Autor: mkor, źródło: Odra Wodzisław, Skra Częstochowa
Jan Woś 22 lata spędził z Odrą, teraz jest trener Skry Częstochowa
0

Jan Woś po przeciwnej stronie barykady, czyli kolejny sparing Odry

22 lutego Odra Wodzisław zmierzy się w Częstochowie z tamtejszą Skrą. Piątkowy mecz będzie okazją do spotkania po latach. Trenerem Skry jest bowiem były kapitan Odry - Jan Woś.

2013-02-21 00:00 Autor: Mateusz Kornas
0

Niespodzianka w Częstochowie. Odra pokonuje kandydata do awansu

W szóstej kolejce trzecioligowych zmagań Odra Wodzisław pokonała na wyjeździe Skrę Częstochowa 1:0. Bramkę na wagę 3 punktów strzelił w 64. minucie Paweł Polak.

2012-09-08 00:00 Autor: gs
0

Odra przegrywa ze Skrą Częstochowa

W rozgrywanym w Wodzisławiu spotkaniu Start Odra przegrał z prowadzonym przez Jana Wosia zespołem Skry Częstochowa 0:2.

2012-05-06 00:00 Autor: Grzegorz Sekita
Przyszłość Rogów przegrywa w Częstochowie
0

Kolejną wyjazdową porażkę zanotowała Przyszłośc Rogów przegrywając w Częstochowie ze Skrą 1:2. W 89. minucie Robert Żbikowski nie wykorzystał rzutu karnego, marnując w ten sposób szansę na korzystny wynik.

2011-10-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: przyszlosc.rogow.pl