Srebro

Podwójne i smaczne Srebro dla Ekonomika
0

Gastronomiczna rywalizacja cieszy się ogromną popularnością wśród znawców fachu i miłośników dobrej kuchni. Od wielu lat uczestniczy w niej również wodzisławskie Technikum Nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej.

2019-10-04 07:58 Autor: AB, źródło: materiały prasowe
Sandra Pniak wraca z Mistrzostw Świata w Grapplingu ze srebrem
0

Już pierwszego dnia Mistrzostw Świata w Grapplingu rozgrywanych w Baku, na podium stanęła Sandra Pniak. Tym razem nasza reprezentantka zajęła drugie miejsce w konkurencji NoGi.

2017-10-23 18:44 Autor: PS, źródło: materiały prasowe
Siatkarki Zorzy dominują na piasku
0

Bardzo dobre wieści płyną z boisk siatkówki plażowej. W połowie czerwca wicemistrzyniami gimnazjady w siatkówce plażowej dziewcząt w województwie śląskim została para siatkarek ZORZY Karolina Dziwisz – Zosia Kołodziej.

2017-07-04 14:16 Autor: PS, źródło: MKS ZORZA Wodzisław Śląski
SKI Team zdobył kolejne medale
0

Świetny występ całej ekipy biegaczy z KS SKI TEAMU Wodzisław Śl. na zawodach w Chorzowie, gdzie odbyła się kolejna edycja Biathlonu Dla Każdego. Wodzisławscy biegacze zdobyli dwa srebrne medale.

2017-06-28 10:19 Autor: PS, źródło: KS SKI TEAM
Sandra Pniak zdobyła 1 maja srebro międzynarodowych zawodów Paris Open 2016
0

Fenomenalna Sandra Pniak ze srebrem Paris Open i złotem Pucharu Polski

Sandra Pniak - trenerka, zawodniczka i nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie.

2016-05-11 11:05 Autor: ps, źródło: Octagon Team / Judo Kids
Srebrny medal w kategorii chłopców U-15 wywalczyli koszykarze MKS-u Wodzisław na turnieju w Ostrawie
0

Srebro koszykarzy MKS Wodzisław na Turnieju Wielkanocnym w Ostrawie

W dniach 24-27 marca zespół MKS Wodzisław Śląski uczestniczył w wielkim europejskim turnieju koszykówki młodzieżowej „Easter Tournament Ostrava 2016", w którym wywalczył srebro.

2016-04-02 13:16 Autor: ps, źródło: MKS Wodzisław
Trzy medale (w tym Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo Polski i III miejsce) zdobyli zawodnicy Octagonu na VI Mistrzostwach Polski w jiu-jitsu
0

Octagon Team Wodzisław z medalami VI Mistrzostw Polski w jiu-jitsu

W dniach 20-21 lutego odbyły się VI Mistrzostwa Polski No Gi jiu-jitsu w Luboniu pod Poznaniem. Jest to największa impreza No Gi (bez kimon) w kraju z ponad tysiącem startujących zawodników.

2016-02-26 11:00 Autor: ps, źródło: Octagon Team Wodzisław