SWD Wodzisław Śląski

SWD wygrywa z ROW-em. 9 bramek w Rogowie
0

Świadkami piłkarskiej strzelaniny byli kibice zgromadzeni na boisku w Rogowie, gdzie drugi zespół SWD Wodzisław Śląski podejmował rezerwy ROW-u Rybnik. Do przerwy wodzisławianki przegrywały 2:3, ale po przerwie zdołały doprowadzić najpierw do wyrównania, a ostatecznie wygrać mecz 6:3. To ostatni mecz rezerw w tym sezonie.

2022-10-12 16:00 Autor: KB, źródło: SWD Wodzisław Śląski
Mecz zakończył się w 19. minucie. Zawodniczki SWD-u wygrywały 4:0
0

W niedzielę zawodniczki SWD II Wodzisław Śląski zagrały na wyjeździe z Wisłą Skoczów. Mecz zakończył się w 19. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy. Spotkanie zostało przerwane przy stanie 4:0 dla zawodniczek SWD.

2022-10-04 15:00 Autor: KB
Wojewódzki Puchar Polski dla SWD Wodzisław Śląski
0

SWD II Wodzisław Śląski zwyciężył w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski. W środę piłkarki z Wodzisławia nie dały żadnych szans rywalkom z Tychów i pewnie pokonały GKS 5:0. Bohaterką meczu była niewątpliwie Roksana Gulec, która zdobyła aż 4 bramki.

2022-09-30 15:00 Autor: KB
Wygrana w Łodzi. SWD Wodzisław Śląski na podium rozgrywek
0

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski mierzyły się wczoraj na wyjeździe z ostatnią drużyną w tabeli, UKS-em SMS-em II Łódź. Spotkanie nie należało do najłatwiejszych, ale ostatecznie to wodzisławianki wygrały i z kompletem punktów wrociły do naszego miasta.

2022-09-26 18:00 Autor: KB, źródło: SWD Wodzisław Śląski
Dwa mecze w kadrze Anny Krakowiak. Polki wygrały z Estonkami
0

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Reprezentacja Polski do lat 17 pewnie pokonała swoje rywalki z Estonii. W meczach rozgrywanych w Tallinie na boisku pojawiła się zawodniczka SWD Wodzisław Śląski, Anna Krakowiak.

2022-09-06 14:00 Autor: KB, źródło: Łączy nas piłka
Piłkarki SWD zremisowały z drużyną z Rzeszowa
0

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski zremisowały na wyjeździe 2:2 z zespołem CWKS-u Resovi Rzeszów

2022-08-29 16:00 Autor: AM
Piłkarki SWD Wodzisław Śląski przegrały z Rekordem Bielsko-Biała
0

Przegraną 1:2 zakończył się sobotni mecz piłkarek SWD Wodzisław Śląski z Rekordem Bielsko-Biała. Honorowe trafienie dla wodzisławianek zaliczyła Zuzanna Karwowska.

2022-08-21 15:23 Autor: tora
Kolejne powołanie. Nicole Jendrzejczyk w reprezentacji Polski
0

Zawodniczka SWD Wodzisław Śląski, Nicole Jendrzejczyk otrzymała powołanie do reprezentacji Polski u-19. Piłkarka reprezentować barwy narodowe Polski będzie miała okazję podczas meczów z Rumunią. Początek zgrupowania 29 sierpnia.

2022-08-17 19:00 Autor: KB, źródło: SWD Wodzisław Śląski
Sukces zawodniczki SWD. Anna Krakowiak powołana do reprezentacji
0

Anna Krakowiak, reprezentująca od niedawna barwy SWD Wodzisław Śląski otrzymała powołanie do kobiecej reprezentacji Polski u-17. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 28 sierpnia - 6 września w Pruszkowie. Polki zmierzą się w tym czasie z Estonią.

2022-08-17 15:00 Autor: KB
Udana inauguracja. Piłkarki SWD wygrywają w Siennej
0

W pierwszej kolejce rozgrywek I ligi kobiet piłkarki SWD Wodzisław Śląski pokonały na wyjeździe zespół UKS 3 Weronica Staszówka Jelna 3:2. Hat-trickiem popisała się Patrycja Sarapata, a ostatnią bramkę zdobyła w 80. minucie meczu. Teraz przed drużyną z Wodzisławia mecz z Rekordem Bielsko-Biała.

2022-08-17 13:00 Autor: KB