Trwa akcja szczepień przeciwko COVID-19 w szkołach. Mamy dane jakie było zainteresowanie szczepieniami w powiecie wodzisławskim.
2021-09-20 12:15Do 10 maja e-skierowania na szczepienia przeciwko COVID-19 będą mieć wszyscy chętni pełnoletni Polacy – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki.
2021-04-20 08:11W piątek w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej rozpoczęły się szczepienia funkcjonariuszy służb mundurowych przeciw Covid 19. Uczestniczyli w nich również pierwsi mundurowi z wodzisławskiego garnizonu, którzy wyrazili dobrowolną chęć zaszczepienia się.
2021-03-29 08:18- Dziś rano zgłosiłem się jako chętny do szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystko zajęło mniej czasu, niż trzy łyki porannej kawy. Teraz pozostaje czekać na informacje o możliwości rejestracji do szczepienia - pisze w felietonie Tomasz Raudner - nasz redakcyjny kolega i redaktor naczelny ŚląskiegoBiznesu.pl.
2021-01-16 08:05Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. Rejestracja odbywać się będzie za pośrednictwem witryny pacjent.gov.pl lub telefonicznie.
2021-01-14 11:32Eko-Okna przerywają milczenie. Firma wydała oświadczenie
17193Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
16590Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
16021Wstrząs w kopalni Rydułtowy. Był odczuwalny na powierzchni
5072Skoda staranowała volkswagena! Auto zatrzymało się 100 metrów dalej, na ogrodzeniu
339347-latek zderzył się z 15-latkiem na hulajnodze. Oboje byli pod wpływem
1Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
1Już otwarte. Ruch na granicy z Czechami w Skrbeńsku przywrócony
060-latka z Wodzisławia Śląskiego straciła niemal 60 tysięcy złotych. Uwiodła ją „górnicza emerytura z Kambodży”
0Gaszony wodą olej przyczyną pożaru w Pszowie. Zginęło w nim 5 osób...
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert