Tancerki miraż

31. Koncert Zespołu Miraż
0

Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncerty Zespołu Tanecznego Miraż. Wydarzenie zostało zaplanowane na 24 czerwca na godz. 15:00 i 18:00.

2023-06-22 10:27 Autor: kb
Miraż wrócił z sukcesami z Mistrzostw Świata IDO w show dance
0

Zespół Taneczny Miraż w dniach 12-15 czerwca br. brał udział w Mistrzostwach Świata IDO w niemieckiej Riesie. Grupa dziecięca i juniorska walczyła o podium z najlepszymi zespołami z całego świata. Sukces jest ogromny, bo debiutująca, najmłodsza grupa turniejowa zespołu zajęła wysokie, szóste miejsce. Juniorki uplasowały się na 9 miejscu.

2023-06-19 15:00 Autor: KB, źródło: WCK
Trzy złota, pięc medali. Udane zawody Mirażu w Busku Zdroju
0

W niedzielę (14 maja) tancerki zespołu tanecznego Miraż działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury zdobyły 3 złote, srebrny i brązowy medal podczas XI Open Polish Dance Cup Busko Zdrój 2023. Zawody zostały zorganizowane przez Polską Federację Tańca.

2023-05-16 15:00 Autor: KB, źródło: WCK
Co za weekend! Miraż wrócił z workiem medali
0

Wodzisławski zespół taneczny Miraż w miniony weekend wziął udział w dwóch turniejach tańca i wrócił z nich z dużymi sukcesami. Działający w Wodzisławskim Centrum Kultury zespół otworzył worek z medalami.

2023-03-07 09:00 Autor: KB, źródło: WCK
Kolejne nagrody dla
0

Kolejne nagrody dla "Mirażu". Tancerki z trzema medalami

W ubiegły weekend w Busku-Zdroju odbył się Turniej ligowy Polskiej Federacji Tańca: Open Polish Dance Cup 2022. Dwie tancerki z Wodzisławskiego Centrum Kultury, Ofelia Sobik i Wiktoria Sobala, zdobyły 3 złote medale w swoich kategoriach tanecznych w solo i duecie. Dziewczyny zostały przygotowane przez trener Izabelę Barską – Kaczmarczyk.

2022-10-25 15:00 Autor: KB, źródło: Miraż