Taniec Wodzisław

Ofelia Sobik z zespołu Miraż Mistrzynią Europy
0

W ubiegły weekend tancerka zespołu tanecznego Miraż działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w improwizacji tanecznej.

2023-06-29 11:00 Autor: kb, źródło: WCK
31. Koncert Zespołu Miraż
0

Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncerty Zespołu Tanecznego Miraż. Wydarzenie zostało zaplanowane na 24 czerwca na godz. 15:00 i 18:00.

2023-06-22 10:27 Autor: kb
Miraż wrócił z sukcesami z Mistrzostw Świata IDO w show dance
0

Zespół Taneczny Miraż w dniach 12-15 czerwca br. brał udział w Mistrzostwach Świata IDO w niemieckiej Riesie. Grupa dziecięca i juniorska walczyła o podium z najlepszymi zespołami z całego świata. Sukces jest ogromny, bo debiutująca, najmłodsza grupa turniejowa zespołu zajęła wysokie, szóste miejsce. Juniorki uplasowały się na 9 miejscu.

2023-06-19 15:00 Autor: KB, źródło: WCK
Miraż z dwoma medalami na „Dance Passion” w Jastrzębiu Zdroju
0

Zespół taneczny Miraż z Wodzisławskiego Centrum Kultury zajął 1, 2 oraz 4 miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Dance Passion” w Jastrzębiu Zdroju. Konkurs odbył się 27 maja.

2023-05-31 13:00 Autor: KB, źródło: WCK
Trzy złota, pięc medali. Udane zawody Mirażu w Busku Zdroju
0

W niedzielę (14 maja) tancerki zespołu tanecznego Miraż działającego w Wodzisławskim Centrum Kultury zdobyły 3 złote, srebrny i brązowy medal podczas XI Open Polish Dance Cup Busko Zdrój 2023. Zawody zostały zorganizowane przez Polską Federację Tańca.

2023-05-16 15:00 Autor: KB, źródło: WCK
Zawody taneczne w Pawłowicach. SPIN i Miraż z medalami
1

Zespoły taneczne działające w Wodzisławskim Centrum Kultury w ubiegły weekend przywiozły medale z VI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „School Dance 2023”, które odbyły się w sobotę (22 kwietnia) w Pawłowicach. Klub Tańca Towarzyskiego SPIN zdobył srebrny medal, a zespół taneczny Miraż złoty, srebrny i brązowy.

2023-04-25 15:00 Autor: KB, źródło: WCK
Festiwal Power 2023. Zespół z Wodzisławia na I miejscu!
0

W ubiegłą sobotę (15 kwietnia) Zespół Pieśni i Tańca „Vladislavia” zdobył I miejsce w kategorii „inspirowane folklorem; open 7-25 lat” podczas Power 2023 – Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca w Katowicach.

2023-04-18 18:00 Autor: KB, źródło: WCK
Sukces na festiwalach. KTT Spin z czterema medalami!
0

Klub Tańca Towarzyskiego SPIN z Wodzisławskiego Centrum Kultury w ubiegły weekend wrócił do Wodzisławia Śląskiego z czterema medalami z ogólnopolskich festiwali tanecznych. Wśród nich znalazło się złoto, srebro oraz dwa brązowe medale i wyróżnienie.

2023-04-18 15:00 Autor: kb, źródło: WCK
Sześć złotych medali DanceCap w Karczewie!
0

W weekend w Karczewie odbyły się Mistrzostwa Polski Show Dance pod Polską Federacją Tańca. Zespół DanceCap wrócił do naszego miasta z workiem medali. Sukcesy odnieśli najmłodsi tancerze, ale także dorośli.

2023-04-07 18:00 Autor: KB
Co za weekend! Miraż wrócił z workiem medali
0

Wodzisławski zespół taneczny Miraż w miniony weekend wziął udział w dwóch turniejach tańca i wrócił z nich z dużymi sukcesami. Działający w Wodzisławskim Centrum Kultury zespół otworzył worek z medalami.

2023-03-07 09:00 Autor: KB, źródło: WCK