Tenis stołowy

0

Przed nami zimowy turniej tenisa stołowego

TKKF Relaks rozpoczyna sezon turniejem zimowym, który zaplanowano na 26 stycznia. Zawody będą miały miejsce w Szkole Podstawowej nr 21 w Wodzisławiu.

2014-01-21 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Jesienny turniej tenisa stołowego za nami

W minioną niedzielę rozegrany został jesienny turniej tenisa stołowego. Najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Kaczorek, który wygrał kategorię 41-59 lat oraz kategorię open.

2013-10-17 10:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Nasi zawodnicy po wygranej z Pawlakiem i Markiewiczem
0

12 lat posuchy i wreszcie medal

W 2001 roku na Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym Janusz Makowski zdobył tytuł wicemistrzowski. Od tego czasu żaden reprezentant Wodzisławia nie sięgnął po medal. Aż do tegorocznych mistrzostw w Krakowie

2013-06-29 19:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Zbliża się majowy turniej w tenisie stołowym

Przed nami turniej majowy w tenisie stołowym. Rywalizacja będzie miała miejsce 18 maja, w Szkole Podstawowej nr 21 przy ul. Chrobrego 308.

2013-05-14 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Mateusz Lasota wygrywa GP w tenisie stołowym

Mateusz Lasota okazał się najlepszym zawodnikiem XXIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego. Zawodnik Jedynki Pszów zwyciężył w kategorii 16-40 lat oraz w kategorii open.

2013-05-01 00:00 Autor: Krzysztof Dybiec
0

Tenis stołowy: przed nami IV turniej o GP Wodzisławia Śląskiego

Najbliższa niedziela będzie dniem tenisistów stołowych. Tego dnia będzie miał miejsce IV turniej w ramach XXIII Grand Prix Wodzisławia Śląskiego.

2013-04-11 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Tenis stołowy: zobacz jak przebiegał I Turniej GP Wodzisławia Śląskiego

I turniej w ramach Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w tenisie stołowym za nami. Wzięło w nim udział kilkudziesięciu zawodników. Swoich reprezentantów miał nie tylko Wodzisław, ale też okoliczne gminy i miasta.

2013-03-06 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
0

Zbliża się Grand Prix w Tenisie Stołowym

24 lutego rozpoczyna się Grand Prix Wodzisławia Śląskiego w Tenisie Stołowym. Cykl turniejów zostanie zapoczątkowany rywalizacją w w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Chrobrego.

2013-02-18 00:00 Autor: mkor, źródło: mat. prasowe
Uczniowie podstawówek zagrają w ping ponga
0

MOSiR „CENTRUM” w Wodzisławiu zaprasza na Turniej Tenisa Stołowego Dzieci Szkół Podstawowych.

2012-03-02 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Grand Prix Gorzyc w tenisie stołowym
0

Władze gminy Gorzyce zapraszają na XIII edycję turnieju Grand Prix Gorzyc w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy.

2012-02-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe