Strażacy zostali wezwani przez lokatorkę mieszkania przy ulicy 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim do wzbudzonego czujnika tlenku węgla w łazience, gdzie zamontowany był piecyk gazowy do podgrzewania wody. Jak się później okazało, to uratowało jej życie.
2021-03-16 09:03Piątkowe popołudnie w Rydułtowach mogło zakończyć się tragicznie. Mieszkańcy domu jednorodzinnego przy ul. Bohaterów Warszawskich poczuli swąd i wezwali straż pożarną. Jak się okazało było to słuszny krok – w budynku ulatniał się bowiem czad.
2015-01-26 00:00Tlenek węgla ulatniał się w jednym z domów w Gogołowej. Na miejscu interweniowali wodzisławscy strażacy.
2015-01-07 00:00Wczoraj w godzinach popołudniowych strażacy interweniowali w Marklowicach. Cztery osoby z objawami potrucia tlenkiem węgla trafiły do szpitala.
2013-12-03 00:00Znamy wyniki powiatowych eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych oraz warsztatów i ośrodków terapii zajęciowej.
2013-03-29 00:00Trzy osoby znalazły się w szpitalu po tym, jak zatruły się tlenkiem węgla w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Rogowiec.
2013-01-07 00:00Mimo końca sezonu grzewczego czad dalej okazał się groźny. Wczoraj w Wodzisławiu dwie osoby podtruły się tlenkiem węgla.
2012-04-03 00:00Dziś w nocy strażacy znowu interweniowali z powodu podwyższonego stężenia tlenku węgla w domu przy ulicy Koszykowej w Rybniku. Do szpitala zabrane zostały trzy osoby.
2012-02-29 00:00W sobotę doszło do kolejnego przypadku zatrucia tlenkiem węgla. Tym razem ucierpiała 70-letnia wodzisławianka.
2012-02-20 00:00Zwłoki w Leśnicy. To zaginiony nastolatek z Bytomia
7182Przyczyna pożaru nadal nieznana. Będzie sekcja zwłok ofiar
7083Zderzenie na Pszowskiej. Są utrudnienia w ruchu!
5628To jakieś fatum. Kolejne zdarzenie i kolejne utrudnienia w ruchu. Tym razem na Kokoszyckiej
5482Pszowska-Górnicza: od środy tymczasowa organizacja ruchu
5003Nawet 40 zł za paczkę papierosów! Unia Europejska planuje ujednolicenie akcyzy
2Ostatni dzwonek na rozliczenie PIT! Nie zapomnij przekazać 1,5% podatku
0Dzięki nim pijany kierowca nie odjechał z parkingu
0KAS ostrzega: oszuści podszywają się pod Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową
0Dwie kolizje, jedna po drugiej. Sprawcy ukarani wysokimi mandatami
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert