UKS Ognisko Rydułtowy

Szachiści z Rydułtów wicemistrzami Śląska!
0

W Chorzowie zakończyły się Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szachach. Po 9 rundach zaciętych pojedynków szachiści z Rydułtów stanęli na podium tych najważniejszych zespołowych rozgrywek w naszym województwie.

2019-05-27 09:23 Autor: ig
43 zawodników w różnym wieku wzięło udział w V edycji mistrzostw powiatu wodzisławskiego w szachach
0

Szachiści walczyli o mistrzostwo powiatu wodzisławskiego

Miłośnicy królewskiej gry mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności logicznego myślenia podczas rywalizacji o tytuł najlepszego szachisty w powiecie wodzisławskim.

2015-11-28 11:00 Autor: ps, źródło: Starostwo Powiatowe
0

Indywidualne mistrzostwa powiatu w szachach: Rybnik bliski dominacji...

Arkadiusz Bubnowski z Czyżowic został mistrzem powiatu w szachach. Do rywalizacji o ten tytuł stanęło ponad 60 zawodników. Najmłodszy uczestnik imprezy miał 8, a najstarszy 70 lat.

2014-03-10 00:00 Autor: mkor
Szachy: UKS Ognisko Rydułtowy z 4 medalami
0

Zawodnicy UKS Ognisko Rydułtowy wygrali klasyfikację medalową Mistrzostw Śląska Juniorów w szachach klasycznych.

2011-06-30 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe