Unia Turza Śląska

Czy mecz Unia - Odra dojdzie do skutku?
3

W najbliższą niedzielę miał się odbyć hit piłkarskich rozgrywek w regionie, czyli mecz pomiędzy Unią Turza Śląska a Odrą Wodzisław. Okazuje się, że w powodu masowych zwolnień lekarskich policjantów spotkanie może nie dojść do skutku.

2018-11-08 12:08 Autor: szuM
Unia Turza wygrywa na trudnym terenie w Borucinie
0

Unia Turza kontynuuje dobrą serię meczów bez straty gola. Tym razem pokonała na wyjeździe trzeci w tabeli Naprzód Borucin 4:0. To trzecie spotkanie Unii z rzędu, w którym piłkarze nie stracili nawet gola.

2018-11-05 10:44 Autor: szuM, źródło: Unia Turza Śląska
Unia Turza nadal z kompletem zwycięstw
0

Czteropak Dawida Hanzela i pięć asyst Dariusza i Dawida Pawlusińskich dało Unii wysokie zwycięstwo 6:0 w meczu z KS Kornowac. Dla popularnego Denzla 11 zdobytych już w tym sezonie bramek wywindowało go na trzecie miejsce na liście wszechczasów, które obecnie dzieli z Leszkiem Dzierżęgą z liczbą 77 goli na koncie.

2018-09-17 08:40 Autor: szuM, źródło: uniaturza.pl
Unia Turza wygrywa w meczu na szczycie
0

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Unia Turza pokonała wczoraj na własnym boisku Fortecę Świerklany 3:1. To zwycięstwo pozwoliło zachować Unii miano niepokonanego zespołu w tym sezonie i swobodniej zadomowić się w fotelu lidera z dwupunktową przewagą nad APN Odrą Wodzisław.

2018-09-10 12:41 Autor: szuM, źródło: uniaturza.pl
Pogrom w Ruptawie. Unia Turza z kompletem zwycięstw
2

Zgromadzona na stadionie w Ruptawie widownia zobaczyła świetne widowisko. Gospodarze, szczególnie w pierwszej połowie, mocno przeciwstawili się Unii, ale ostatecznie ulegli 2:6. Atrakcyjne dla widzów było pierwsze 30 minut meczu, wtedy pomiędzy 7. a 28. minutą padło aż 5 bramek, a sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie.

2018-09-03 09:00 Autor: szuM, źródło: uniaturza.pl
Unia rusza na podbój Ruptawy
0

Przed nami piąta kolejka rozgrywek w ZINA klasie okręgowej. W niej zawodników Unii Turza czeka wyjazdowa potyczka z Granicą Ruptawa.

2018-08-31 10:57 Autor: tora, źródło: uniaturza.pl
Gwiazda Skrzyszów postawiła się Unii Turza Śląska
0

W rozegranym w niedzielę meczu IV kolejki rozgrywek ZINA klasy okręgowej Unia Turza pokonała 2:0 Gwiazdę Skrzyszów. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, przyjezdni długo stawiali opór, a mecz był zacięty i momentami ostry, o czym świadczą m.in. czerwona kartka i pięć żółtych.

2018-08-27 15:11 Autor: tora, źródło: uniaturza.pl
Unia Turza podejmie Gwiazdę Skrzyszów
0

Co prawda to nie derby, ale i tak w niedzielę możemy się spodziewać w Turzy ciekawego meczu. Miejscowa Unia podejmie dobrze spisującego się w tym sezonie lokalnego rywala ze Skrzyszowa.

2018-08-24 15:57 Autor: tora
Unia Turza odprawiła Czarnych Gorzyce z kwitkiem
0

Pewnym zwycięstwem 3:0 zakończyło się niedzielne derbowe spotkanie Unii Turza Śląska z Czarnymi Gorzyce. Licznie zgromadzona publiczność zobaczyła ciekawe widowisko, choć oba zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu bramkowych sytuacji.

2018-08-20 07:53 Autor: tora, źródło: uniaturza.pl