Wodzisław Ślaski

Liga okręgowa: Bartłomiej Socha zapewnia Silesii Lubomia trzy punkty w meczu z Rymerem Rybnik
1

Niedzielne spotkanie kończące pierwszą kolejkę rozgrywek Zina klasa okręgowa - II grupa Silesia Lubomia - Rymer Rybnik z przytupem rozpoczęli goście, ale dwie bramki Bartłomieja Sochy po przerwie zapewniły gospodarzom zwycięstwo 2:1.

2017-08-14 09:05 Autor: PS
Liga okręgowa: Odra Wodzisław przywozi trzy punkty z Zawady
0

Pierwsza kolejka dla fanów piłki z Wodzisławia zapowiadała się bardzo ciekawie. Odra Wodzisław wybrała się powalczyć o punkty z totalnie przebudowanym zespołem Naprzodu Zawada.

2017-08-14 08:57 Autor: PS
Quiz: czy rozpoznasz boiska piłkarskie z naszego powiatu ?
3

Na tą niedzielę mamy dla Was quiz sportowy. Przygotowaliśmy 12 fotografii, które przedstawiają boiska piłkarskie z naszego powiatu. Waszym zadaniem będzie rozpoznać jaka drużyna rozgrywa swoje spotkania na danym obiekcie.

2017-08-13 10:43 Autor: PS
Liga okręgowa: Pierwsza kolejka okręgówki przed nami
0

Rozgrywki piłkarskie w naszym powiecie ruszają pełną parą. Wczoraj informowaliśmy o spotkaniach A-klasy. Dziś przyszła pora na ligę okręgową, a tam już w pierwszej kolejce szykuje się kilka ciekawych spotkań.

2017-08-09 12:03 Autor: PS
A-klasa: W ten weekend ruszają rozgrywki
0

Po krótkiej przerwie letniej pora na to aby A-klasowi piłkarze znów wybiegli na boiska. W ten weekend rozegrana zostanie pierwsza kolejka sezonu 2017/2018. Sprawdźcie gdzie i kiedy grają drużyny z naszego powiatu.

2017-08-08 10:06 Autor: PS
Są pieniądze na podręczniki dla uczniów niepełnosprawnych
0

Polski rząd przyjął program „Wyprawka szkolna”, który pozwoli rodzinom uzyskać dofinansowanie do zakupu podręczników dla uczniów niepełnosprawnych. Wysokość pomocy może wynieść nawet do 445 złotych.

2017-08-08 09:58 Autor: df, źródło: samorzad.pap.pl
Młodzież z powiatu poznaje lokalny rynek pracy
0

Trzystu uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu wodzisławskiego poszerza swoje kwalifikacje zawodowe i kompetencje na rynku pracy dzięki unijnemu projektowi „Młode kadry naszą przyszłością”.

2017-08-07 16:04 Autor: df, źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
III liga: Falstart Unii Turza
0

Piłkarze Piotra Haudera mają za sobą pierwszy mecz, w niedzielę zmierzyli się na własnym obiekcie z zespołem KGHM ZANAM Polkowice.

2017-08-07 10:23 Autor: PS
Przed nami festyn rodzinny w Wodzisławiu z okazji święta patrona miasta
0

10 sierpnia przypada wspomnienie św. Wawrzyńca, który jest patronem Wodzisławia Śląskiego. Z tej okazji miasto zaprasza do udziału w festynie rodzinnym. W programie atrakcje dla dorosłych i dzieci.

2017-08-05 07:00 Autor: df, źródło: UM Wodzisławia Śląskiego