Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „Dinozaury w opałach” w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem w wykonaniu Teatru Fik-Mik z Rybnika-Boguszowic.
2014-04-25 20:55Już w sobotę 26 kwietnia odbędzie się popularna w całym regionie Wodzisławska Gala Taneczna MIX 2014. To wydarzenie ściąga co roku do Wodzisławia Śląskiego tancerzy i tancerki z całej Polski.
2014-04-24 11:151 czerwca na wodzisławskim rynku odbędą się „XXXIV Wodzisławskie Spotkania z Folklorem" połączone z obchodami 45. Dni Wodzisławia Śląskiego.
2014-05-30 04:00Rozpoczęta w minionym miesiącu przebudowa strefy wejścia do Wodzisławskiego Centrum Kultury została przerwana. Konieczność wstrzymania prac wymusiły kwestie techniczne – podczas rozbiórki elementów konstrukcyjnych robotnicy zauważyli pojawiające się na ścianach budynku pęknięcia.
2014-04-09 13:00Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne w babskim gronie pod nazwą „ALE!Babki”.
2014-04-08 19:25W dodatku lubisz solidną dawkę muzyki? Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało nie lada atrakcję dla tego typu pasjonatów muzyki, w mieście rozpocznie się bowiem Wodzisławska Gitariada.
2014-04-08 18:49Fundacja Mam Marzenie zajmująca się realizacją marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu, poszukuje wolontariuszy z naszego regionu. Zainteresowanie już widać. W sobotę 12 kwietnia w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się pierwsze spotkanie.
2014-04-04 13:00Przed nami Wodzisławska Gitariada. Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury zaprezentują się młodzi muzycy, którzy będą walczyć o występ na Dniach Wodzisławia.
2014-03-31 00:00Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Rodzinne Spotkania z Teatrem. Tym razem w ostatnią niedziele miesiąca na wodzisławskiej scenie pojawią się aktorzy z Teatru „Misz-Masz” z Tych, którzy zaprezentują spektakl pt. "Księżniczka na ziarnku grochu”.
2014-03-27 08:00Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie kobiety na kolejne spotkanie z cyklu Ale! Babki. Tym razem uczestniczki będą uczestniczyć w warsztatach pt. "Martwa natura całkiem niemartwa – studium rysunkowe".
2014-03-26 11:00Eko-Okna przerywają milczenie. Firma wydała oświadczenie
17320Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
16661Problemy giganta! Dramat pracowników Eko-okien. Brak premii, dodatków i zwolnienia
16194Wstrząs w kopalni Rydułtowy. Był odczuwalny na powierzchni
518360-latka z Wodzisławia Śląskiego straciła niemal 60 tysięcy złotych. Uwiodła ją „górnicza emerytura z Kambodży”
361247-latek zderzył się z 15-latkiem na hulajnodze. Oboje byli pod wpływem
1Jastrzębianin postrzelony przez Czecha. Na terenie ośrodka Olza padły strzały!
1Tragiczny bilans wakacyjnych wypadków. Już 67 ofiar śmiertelnych w dwa tygodnie!
0Już otwarte. Ruch na granicy z Czechami w Skrbeńsku przywrócony
060-latka z Wodzisławia Śląskiego straciła niemal 60 tysięcy złotych. Uwiodła ją „górnicza emerytura z Kambodży”
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert