Zawody

Polsko-Czeski Puchar BMX Racing na
0

Polsko-Czeski Puchar BMX Racing na "Trzech Wzgórzach"

Od otwarcia Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” tor BMX Racing cieszy się dużym zainteresowaniem i uznaniem zawodników z Polski, i nie tylko. Dzięki infrastrukturze nieprzerwanie od 2015 roku organizowany jest Puchar Polski BMX Racing, w którym rywalizują najlepsi zawodnicy z całej Polski. Tegoroczna, trzecia edycja będzie wyjątkowa.

Rajtuj z nami – zawody w skokach przez przeszkody
0

Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego z Marklowic oraz działający przy PTTK Oddział Radlin Klub Jeździecki "Na Górce" w Marklowicach serdecznie zapraszają na Śląski Festiwal Jeździecki "Rajtuj z Nami", który odbędzie się już w najbliższą sobotę 17 września.

2016-09-14 11:58 Autor: mk
Za nami XIV edycja Powiatowej Olimpiady Niepełnosprawnych
0

Za nami XIV Powiatowa Olimpiada Niepełnosprawnych

To było prawdziwe święto przyjaźni, wzajemnego zrozumienia i szacunku, a przy tym okazja do dobrej zabawy. Mowa o Powiatowej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych, którą w czwartek 9 czerwca już po raz czternasty zorganizowało Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskich.

2016-06-16 09:50 Autor: ps, źródło: Starostwo Powiatowe
Sandra Pniak zdobyła III miejsce w międzynarodowych zawodach Otwartych Mistrzostw Europy w Belgii
0

Sandra Pniak z brązem Otwartych Mistrzostw Europy w jiu-jitsu

Wodzisławianka Sandra Pniak po raz kolejny odniosła sukces w międzynarodowych zawodach - tym razem zdobyła brąz European Open Championship in JuJitsu 2016 (Otwarte Mistrzostwa Europy w JiuJitsu), które odbyły się w Belgii.

2016-06-11 09:40 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
To już XIV edycja Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych
0

Zbliża się Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

Już 9 czerwca odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim jedna z największych imprez sportowo-rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych w regionie. Mowa o Powiatowej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych.

2016-06-04 10:35 Autor: ps, źródło: Starostwo Powiatowe
Sandra Pniak zdobyła 1 maja srebro międzynarodowych zawodów Paris Open 2016
0

Fenomenalna Sandra Pniak ze srebrem Paris Open i złotem Pucharu Polski

Sandra Pniak - trenerka, zawodniczka i nauczycielka z Wodzisławia Śląskiego zdobyła w krótkim czasie dwa ważne trofea - srebro Paris Open 2016 oraz złoto Pucharu Polski BJJ w Koninie.

2016-05-11 11:05 Autor: ps, źródło: Octagon Team / Judo Kids
Zawodnicy wodzisławskiego Judo Kids zdobyli wiele medali na I Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Miasta Rybnik
0

Młodzi judocy z medalami rybnickich mistrzostw

Młodzi zawodnicy Judo Kids Wodzisław zdobyli łącznie 7 medali I Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Miasta Rybnik.

2016-05-07 10:00 Autor: ps, źródło: Judo Kids Wodzisław
Łącznie 45 zawodników wzięło udział w V edycji Powiatowego Integracyjnego Turnieju w Kręgle. Dobrej zabawy nie brakowało
0

45 zawodników wzięło udział w V Powiatowym Integracyjnym Turnieju w Kręgle

W sobotę 2 kwietnia, w kręgielni hotelu „Amadeus” w Wodzisławiu Śląskim, odbyła się V edycja Powiatowego Integracyjnego Turnieju w Kręgle dla pełnoletnich osób niepełnosprawnych intelektualnie z terenu powiatu wodzisławskiego.

2016-04-08 12:28 Autor: ps, źródło: organizator
0

Szkoły podstawowe rywalizowały w czwórboju lekkoatletycznym

Dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 28 w Wodzisławiu Śl. awansowały do zawodów rejonowych w czwórboju lekkoatletycznym.

2012-05-25 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

Startuje Grand Prix MTB Euroregionu Silesia

Już w sobotę o godzinie 11:00 na terenie wodzisławskiego Ośrodka Balaton rozpoczną się pierwsze zawody z cyklu Grand Prix MTB Euroregionu Silesia 2012 w kolarstwie górskim.

2012-03-29 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe