Zina klasa okręgowa

Pogrom w Ruptawie. Unia Turza z kompletem zwycięstw
2

Zgromadzona na stadionie w Ruptawie widownia zobaczyła świetne widowisko. Gospodarze, szczególnie w pierwszej połowie, mocno przeciwstawili się Unii, ale ostatecznie ulegli 2:6. Atrakcyjne dla widzów było pierwsze 30 minut meczu, wtedy pomiędzy 7. a 28. minutą padło aż 5 bramek, a sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie.

2018-09-03 09:00 Autor: szuM, źródło: uniaturza.pl
Odra Wodzisław wywozi 3 punkty z Czyżowic
0

1 września nie cieszy się zbyt dużą sympatią, ale w tym roku dla każdego kibica Odry było zgoła odmiennie. Odra Wodzisław w wyjazdowym meczu wysoko pokonała Naprzód Czyżowice.

2018-09-02 15:52 Autor: szuM, źródło: odra.wodzislaw.pl
Czy Czyżowice powstrzymają rozpędzoną Odrę?
1

W najbliższą sobotę 1 września w Czyżowicach miejscowy Naprzód rozegra mecz z Odrą Wodzisław. Spotkanie 5. kolejki Zina Klasa Okręgowej rozpocznie się o godzinie 17.00.

2018-08-31 11:42 Autor: tora, źródło: odra.wodzislaw.pl
Unia rusza na podbój Ruptawy
0

Przed nami piąta kolejka rozgrywek w ZINA klasie okręgowej. W niej zawodników Unii Turza czeka wyjazdowa potyczka z Granicą Ruptawa.

2018-08-31 10:57 Autor: tora, źródło: uniaturza.pl
Gwiazda Skrzyszów postawiła się Unii Turza Śląska
0

W rozegranym w niedzielę meczu IV kolejki rozgrywek ZINA klasy okręgowej Unia Turza pokonała 2:0 Gwiazdę Skrzyszów. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, przyjezdni długo stawiali opór, a mecz był zacięty i momentami ostry, o czym świadczą m.in. czerwona kartka i pięć żółtych.

2018-08-27 15:11 Autor: tora, źródło: uniaturza.pl
Odra gromi Rafako przy Bogumińskiej
0

Po jednostronnym, ale ładnym dla oka widowisku Odra rozgromiła Rafako Racibórz aż 8:0 w meczu IV kolejki Zina Klasy Okręgowej.

2018-08-26 08:22 Autor: tora
Odra Wodzisław zagra z Rafako przy światłach
2

W sobotę Odra Wodzisław zagra na Stadionie Aleja z drużyną, która jeszcze nie zdobyła punktu w tym sezonie. Czy będzie kolejny pogrom przy ul. Bogumińskiej?

2018-08-24 16:00 Autor: tora
Festiwal bramek na Bogumińskiej. Odra - Nędza 5:0
1

Odra Wodzisław rozstrzelała 5:0 LKS 1908 Nędza w sobotnim meczu III kolejki okręgówki.

2018-08-19 10:02 Autor: tora
Piłkarska środa – wyniki, tabele klasy A, B i okręgówka
0

Dla piłkarzy to była pracowita środa. Zapraszamy do prześledzenia kompletu wyników z boisk klas okręgowej, A i B.

2018-08-16 14:34 Autor: tora
Unia Turza gromi Czyżowice, hat trick Hanzela
0

Udanie zainaugurowała na swoim terenie sezon Unia Turza Śląska. W derbach gminy rozgromiła LKS Naprzód Czyżowice 4:0.

2018-08-16 13:30 Autor: tora