zamknij

Wideo

Dziękuję, nie słodzę. Sebastian Szymura. Zwiastun

Gościem kolejnego wydania programu „Dziękuję, nie słodzę” będzie Sebastian Szymura, prezes Stowarzyszenia Sympatyków Odry Wodzisław. Serdecznie zapraszamy!
 
Jeśli podobał wam się program, a chcecie być na bieżąco z naszymi produkcjami wideo, kliknijcie w subskrypcję: http://bit.ly/2mW887u

 

2017-08-04 Autor: ag
Oceń publikację: + 1 + 23 - 1 - 8

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~ow1922swd 2017-08-04 19:24:40

  Idea programu "Dziękuję, nie słodzę" była bardzo fajna, ale z całym szacunkiem... Jak można zaprosić do tego programu takiego prostego człowieka, który nie potrafi sklecić porządnie zdań? "(...) podążać za naszymi rywalami" - co proszę? Czy to nie czasem Odra Wodzisław powinna wyznaczać kierunki rozwoju i celi sportowych, a nie odwrotnie? Moim zdaniem Pan Szymura swoim zachowaniem i wypowiedziami szkodzi wizerunkowi Odry, przecież w tym klubie jest wiele interesujących osobistości, między innymi kontrowersyjna, a mimo to z uporem walcząca z patologią wodzisławskiej piłki osoba prezesa Grzegorza G., równie kontrowersyjna i lubiana w kręgach piłkarskich i poza piłkarskich Pani kierownik Izabela W., od wielu lat związany z Odrą piłkarz Artur G., doświadczony trener Tomasz W., ... A tymczasem autorzy zapraszają prezesa SSOW, który pomijając to, że nie ma nic mądrego do powiedzenia, to nie potrafi zapanować nad tym, że z roku na rok SSOW ma coraz mniej członków, bo zamiast skupić się na tym, co jest ważne, prezes Sebastian zleca stowarzyszeniu rozklejanie plakatów obrażających np. klub Centrum. Dramat. Moja rada dla SSOW - zajmijcie się w końcu uzdrawianiem atmosfery wśród kibiców i w klubie, a później patrzcie na innych! Pozdrawiam.

  11 10
 • ~kino_pegaz 2017-08-05 02:16:58

  @ow1922swd

  Nie oceniaj człowieka na podstawie zapowiedzi wywiadu.

  A propos Twoich bzdur:
  "z roku na rok SSOW ma coraz mniej członków" taaak, szczególnie frekwencja na meczach APN Odry to udowadnia :-)

  "prezes Sebastian zleca stowarzyszeniu rozklejanie plakatów obrażających np. klub Centrum." W którym miejscu SSOW podpisało się pod plakatami obrażającymi klub Centrum? były w ogóle takowe? Z tego co mi wiadomo to pojawiły się plakaty SSOW nt. nierównego traktowania klubów przez MOSiR ale o obrażających klub Centrum nic mi nie wiadomo. Chyba, że MOSiR nazywasz jako klub Centrum? klub wzajemnej adoracji?

  7 7

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Sonda

Czy Waszym zdaniem dzieci powinny wrócić we wrześniu do szkoły?
Oddanych głosów: 249