zamknij

Wiadomości

20-latek uderzył w drzewo. Rannego zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

2017-05-03, Autor: mk

Dziś około godz. 13.00 doszło do groźnego wypadku w Pszowie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo. Rannego przetransportowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Śmigłowiec lądował przed szpitalem w Wodzisławiu.

Reklama

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Kraszewskiego w Pszowie. 20-letni kierowca uderzył w drzewo. Na miejscu pracowali wodzisławscy strażacy, którzy wyciągnęli rannego kierowcę z samochodu.

Ranny został przewieziony karetką do szpitala w Wodzisławiu, a stamtąd śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Sosnowca. Helikopter lądował na 26 Marca, ruch został tam chwilowo wstrzymany.

Więcej szczegółów dotyczących okoliczności wypadku podamy po komunikacie policji.

To już drugi wypadek w Pszowie, do którego zaangażowane było Lotnicze Pogotowie Ratunkowe>>

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 3

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Katarzyna Makowska 2017-05-04
  12:13:11

  0 4

  Wpis został usunięty z powodu złamania regulaminu zamieszczania opinii.

 • ~Jarosław Polok 2017-05-04
  22:31:04

  1 0

  Dlaczego likwidują lądowisko przy szpitalu w Wodzisławiu Ślaskim i robią na nim parking który, aż tak potrzebny nie jest tu linki najlepsze jest to iż przy każdym szpitalu w którym jest Szpitalny Oddział Ratunkowy musi do 2021 być lądowisko lub lotnisko inaczej zostanie zlikwidowany.
  http://lotniska.dlapilota.pl/wodzislaw-slaski-h
  https://www.google.pl/.../@50.0096907,18.../data=!3m1!1e3
  http://www.mz.gov.pl/.../szpitalne-oddzialy-ratunkowe/
  Więc albo ktoś się obudzi albo będziemy mogli zamknąć ten pseudo szpital i jeździć do Jastrzębia, bo jak na razie tylko tam istnieje lądowisko dla helikopterów. Ostatnio kilkukrotnie helikopter nie miał jak obok szpitala usiąść to straż blokowała jezdnie, aby lądował co podwaja koszty oraz zwiększa czas - a czas to życie w takich przypadkach. Czy aż tak trudno zlikwidować ten parking przyciąć drzewa. Wystarczy 25x25m utwardzenie krzyż biły i H narysować. Jak ma być do lotów nocnych i trudnych przystosowanych to tak powinno być zrobione:
  http://mawilux.pl/strona-glowna/systemy-oswietlenia/ladowiska-dla-smiglowcow/

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.