Agata Warło kończy sezon ze srebrem na mistrzostwach Polski w Jakuszycach

Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów w biegach narciarskich zawodniczka z Wodzisławia Śląskiego zajęła wysokie lokaty zarówno w swojej kategorii wiekowej, jak i klasyfikacji seniorek. Zawody były ostatnią imprezą w sezonie 2016/2017.

Agata Warło zdobyła drugie miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów w biegach narciarskich. W biegu na 15 kilometrów stylem łyżwowym ze startu wspólnego zawodniczka NKS-u Trójwieś Beskidzka była zaledwie 13 sekund wolniejsza od Klaudii Kołodziej.

Warto dodać, że czas Agaty pozwolił jej zająć 6. lokatę w klasyfikacji seniorek.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w biegach narciarskich odbyły się 24 marca na Polanie Jakuszyckiej.

Dwa dni później (26 marca) wodzisławianka wzięła udział w biegu przełajowym na 10 km pn. „Błękitna Wstęga”. W klasyfikacji kobiet Agata wywalczyła srebrny medal. Natomiast w swojej kategorii wiekowej - K1 (16-29 lat) zajęła 1. miejsce.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 0