APN Odra Wodzisław Śląski zwycięża w przedostatnim meczu sezonu

W przedostatnim meczu sezonu 2015/2016 C-klasowa APN Odra Wodzisław Śląski pokonała w Mszanie rezerwy Startu 3:2.

W niedzielę 5 czerwca drużyna APN-u Odry Wodzisław Śląski pokonała 3:2 Start II Mszana i na jedną kolejkę przed końcem sezonu 2015/2016 zajmuje 4. miejsce w tabeli.

Do przerwy piłkarze Odry remisowali 2:2, ale w drugiej połowie udało się wodzisławianom przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W najbliższy weekend ostatnie spotkanie sezonu, w którym podopieczni Marcina Grabowskiego zagrają u siebie z rezerwami LKS-u Bełk.