zamknij

Wiadomości

Będzie można udać się do Urzędu Skarbowego

2020-07-22, Autor: AB, materiały prasowe

Urzędy Skarbowe w województwie śląskim otwierają swoje drzwi dla petentów. Na razie będą to dwa dni w tygodniu.

Reklama

Od środy 22 lipca 2020 roku  jest możliwy dostęp do urzędów skarbowych.

Obsługa klientów będzie prowadzona przez 2 dni w tygodniu:

 • Środa od 9:00 do 13:00
 • Piątek od 9:00 do 13:00

W pozostałe dni kontakt z urzędami skarbowymi na terenie woj. śląskiego odbywa się poprzez e-Usługi, e-PUAP i telefonicznie. Obsługa telefoniczna w urzędach realizowana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 14:30. 

Odwiedzając urząd – należy pamiętać!

Dla ograniczenia ryzyka zarażeń obsługa klientów będzie odbywać z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W urzędzie może przebywać jednocześnie 2 interesantów.

Podatnicy mogą przebywać wyłącznie w miejscach obsługi klienta. Nie należy poruszać się dowolnie po urzędzie, nie wolno przekraczać miejsc wyznaczonych, należy stosować się do poleceń pracowników Urzędu. Koniecznym staje się zachowanie dystansu 1,5 m. Przy wejściu do urzędu należy zdezynfekować ręce lub użyć rękawiczek jednorazowych.

Należy pamiętać o obowiązku zakrywania ust i nosa.

Jeśli sprawa na to pozwala, należy załatwić ją drogą elektroniczną lub pozostawić pismo w przygotowanej skrzynce podawczej. Na piśmie należy wskazać nr telefonu lub adres e-mail, które pozwolą na skontaktowanie się z podatnikiem. 

 

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 9

Obserwuj nasz serwis na:

Komentarze (2):
 • ~Rychu 2020-07-22 14:10:14

  Podsłuchane na początku miesiąca pod wejściem do US, starsza kobieta mówi: "przecież św. Mateusz mówił, że wirusa już nie ma, to dlaczego tak się zamykają?" :D

  2 2
 • ~pomysłowy 2020-07-22 18:33:03

  Można by też zlikwidować podatek dochodowy i pomykać wszystkie US. Wyjdzie praktycznie na to samo bo większość pieniędzy z podatku dochodowe idzie na utrzymanie US i armii urzędników.
  Ale to nie po myśli socjalizmu bo przecież pieniądze zostaną u ludzi pracujących a to nie dopuszczalne by Ci robole się bogacili pracą.

  6 0

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Alert tuWodzislaw.pl

Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!

Wyślij alert

Sonda

Czy zamierzasz zaszczepić się przeciwko COVID-19?
Oddanych głosów: 465