Biathloniści z Wodzisławia jednymi z najlepszych w kraju

Ogromny sukces młodych biathlonistów z UKS Strzał Wodzisław, którzy w podsumowaniu całego sezonu 2017 znaleźli się na miejscach medalowych.

Do podsumowania sezonu zaliczane są Mistrzostwa Wojewódzkie oraz najlepsze starty Pucharu Polski w, których udział biorą wszystkie kluby.

W kategorii Młodzik trzecim zawodnikiem w Polsce został Adam Zając reprezentujący również Biathlonowy Ośrodek Szkolenia Sportów w Wodzisławiu.

W młodzikach młodszych trzecie miejsce zajęli równo Kacper Brzóska, oraz Fabian Suchodolski, którzy zdobyli tą samą ilość punktów.

Młodzicy :

7 miejsce Kopacz Sławomir, 29 miejsce Zając Rafał, 50 Konieczny Mateusz

Młodziczki : 7 miejsce Nowak Paulina, 12 Bażan Sylwia, Dronszczyk Ewelina 45 lokata.

Młodzicy młodsi: 8 Miejsce Dawid Kufieta, 38 Adam Kałuża

Młodziczki młodsze: 7 miejsce Górecka Weronika, 15 miejsce Zając Marta

Klub Strzał Wodzisław zajął bardzo wysokie V miejsce w Klasyfikacji generalnej klubów w kategorii młodzik.

Oceń publikację: + 1 + 15 - 1 - 3