Biegacze narciarscy z MKS-u Wodzisław wzięli udział w Pucharze Polski w Zakopanem

Narciarki i narciarze z MKS-u Wodzisław Śląski znajdują się coraz wyżej w hierarchii polskich biegów, a to za sprawą dobrego występu w biegu w ramach Pucharu Polski w Zakopanem.

W Zakopanem odbyły się biegi stylem klasycznym w ramach Pucharu Polski, gdzie wodzisławscy zawodnicy bardzo mocno poprawili swoje rezultaty zdobywając coraz wyższe miejsca oraz punkty rankingowe.

W Pucharze Polski punktowały aż trzy wodzisławskie biegaczki i jeden biegacz. Najlepiej spisał się Robert Paszkiewicz zajmując 9. miejsce na
dystansie 2,4 km CL z niewielką stratą do czołowej trójki najlepszych juniorów C w Polsce.

Duży postęp czasowy zanotowały również biegaczki MKS-u Wodzisław zajmując wysokie miejsca.Wśród juniorek A na dystansie 4,8 km CL 9. miejsce zajęła Anna Baszton, natomiast wśród juniorek B 18. miejsce na dystansie 4,8km CL zajęła Izabella Sikorska. Pierwsze punkty w tym sezonie zdobyła Katarzyna Niemirska plasując się na 20. miejscu w juniorkach C. W tej samej kategorii 40. miejsce zajęła Natalia Olczyk na dystansie 2,4 km CL.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0