Biegaczki MKS-u Wodzisław nie próżnują

2013-09-17, Autor: mkor, Krzysztof Skorupa
W miniony weekend, w Istebnej, rozegrano kolejne zawody w ramach Pucharu Polski na nartorolkach. Bardzo dobry występ zanotowały biegaczki MKS-u Wodzisław Śląski.

W biegu pod hasłem "Beskidy bez Granic" 3. miejsce zajęła nasza eksportowa zawodniczka - Dominika Bielecka (kategoria juniorek A). Startowała na dystansie 5 km.Na tym samym odcinku, w młodszej kategorii juniorek C, Natalia Sikora zajęła 7. miejsce. To było w sobotę.

Dzień później, BieleckaSikora wystartowały w w Bystrej Śląskiej, także w ramach Pucharu Polski. Tam Bielecka zajęła 2. miejsce, ulegając po pasjonującej walce jedynie Uli Łętosze z Osieczan. Nasza biegaczka przegrała zalediwe o 0,4sek.

W młodszej kategorii, kolejny raz siódma była Natalia Sikora. Na miejscu 17. bieg ukończyła Izabella Sikorska.

Wszystkie zawodniczki to uczennice i absolwentki Gimnazjum nr 3 Wodzisław Śl.