Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Marklowice

2017-10-10, Autor: PS

Narciarze i narciarki KS SKI TEAM Wodzisław Śląski nie marnują czasu aby dobrze przygotować się do sezonu zimowego, startują w różnego rodzaju zawodach. Tym razem nie zabrakło ich w Marklowicach na biegach przełajowych.

Bieg Główny Kobiet na dystansie 4750m wygrała Izabella Sikorska. Zwycięstwo odniósł, także Robert Paszkiewicz na dystansie 1200m. Srebrne medale zdobyli Zofia Paszkewicz na 200m oraz Kamil Kremski na 1200m. Tuż za podium na 4 miejscach uplasowali się: Oskar Kremski oraz Julia DługiMichał Skorupa.

Trenerem zawodników jest Krzysztof SkorupaEwelina Kłosek.