Blamaż Górnika

2015-05-16, Autor: mkor, źródło: Górnik Pszów
Górnik Pszów przegrał aż 7:0 ze Szczakowianką Jaworzno i jednocześnie odnotował kolejną z rzędu porażkę w IV lidze.

Gospodarze rozpoczęli strzelanie już w drugiej minucie, kiedy to piłkę w siatce umieścił Bartosz Zyguła. Niewiele później, bo w 15. minucie było już 2:0 za sprawą Pawła Seremaka. Wynik został jeszcze podwyższony przez Macieja RozmusaBartosza Zygułę.

Prowadzenie czteroma bramkami oznaczało spacerek dla Szczakowianki w drugiej połowie i faktycznie tak było. Gospodarze nie zrezygnowali jednak ze strzelania kolejnych goli. Najpierw na 5:0 strzelił Piotr Żurawik, a później na listę strzelców wpisali się Artur MolendaMarek Walczak.

Szczakowianka: Kojdecki (86. Głogowski) – Dworak (62. Repa), Rodziewicz, Kiczyński, Dębowski – Rozmus (72. Żurawik, Mrożek, Zyguła (58. Biskup), M. Walczak – Sermak – A. Molenda

Górnik: Szkuta – Karczmarczyk, Widenka, Dąbek, Świerczek, Mańka, Sobala, Krótki (46. K. Grabiec), P. Grabiec, Zając, Grasman

Sędziował: Zbigniew Szymanek (Katowice)

Widzów: ok. 250