Blamaż przy Bogumińskiej. Odra przegrywa ze Stilonem Gorzów (1:6)

2022-10-10, Autor: KB

Ten dzień kibice i piłkarze Odry Wodzisław chcieliby jak najszybciej zapomnieć. W sobotę, w meczu 11. kolejki na własnym boisku Odra podejmowała Stilon Gorzów. Mecz zakończył się wysoką porażką "Dumy Wodzisławia" 1:6. Do przerwy kibice mogli mieć jeszcze nadzieję na odwrócenie losów meczu, ale druga połowa rozwiała wątpliwości.

11. kolejka III Ligi za nami. Odra Wodzisław podejmowała na własnym boisku Stilon Gorzów Wielkopolski. Mecz do zapomnienia - tak w skrócie można powiedzieć o sobotnim spotkaniu. Odra przegrała to starcie aż 1:6.

Pierwsza połowa mogła dawać jeszcze nadzieję na udane zakończenie tego meczu. Do przerwy goście prowadzili "tylko" 2:0. Jednak w drugiej odsłonie gry worek z bramkami otworzył się na dobre. Goście dorzucili jeszce cztery trafienia, a honorowy gol dla Odry padł w 90. minucie meczu. Ostatecznie Stilon wygrał ten mecz 6:1.

Porażka oznacza spadek w ligowej tabeli, aktualnie Odra "otwiera" ostatnia trójkę. Za nią jest tylko Stal Brzeg oraz Miedź II Legnica.

W sobotę (15 października) Odra na wyjeździe zagra z Lechią Zielona Góra.

Oceń publikację: + 1 + 4 - 1 - 2