Bolesna lekcja w Tarnowskich Górach. Odra przegrywa z Gwarkiem (1:5)

2023-04-04, Autor: KB

Prima Aprilis nie był dla zawodników Odry Wodzisław dniem żartów. Piłkarze "Dumy Wodzisławia" ulegli Gwarkowi Tarnowskie Góry aż 5:1.

W sobotę (1 kwietnia) Odra Wodzisław zmierzyła się z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Już od początku spotkania przeważali gospodarze. W pierwszych minutach sędzia podyktował rzut karny dla Gwarka, ale zawodnik gospodarzy pomylił się. Jednak co się nie udało w 4. minucie udało się później i do przerwy Odra przegrywała 0:1.

Po przerwie ekipa gospodarzy zdeklasowała "Dumę Wodzisławia" strzelając 4 bramki. Gości stać było na honorowe trafienie.

Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzisław 5:1

Odra Wodzisław: Szewczyk – Białas, Batelt, Krzyżok, Pietrowski – Krężelok, Barański, Gajda, Kalisz – Popczyk, Oślizlok. Rezerwowi: Poźniak, Miensopust, Flak, B. Krzyżok, Elorhan, Zdunek, Mroczko, Roguła. Trener: Bartłomiej Socha

Odra zajmuje przedostatnie, 17. miejsce w ligowej tabeli. Kolejny mecz w sobotę (8 kwietnia) przy Bogumińskiej z Chrobrym II Głogów.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 0