Centralna Liga Juniorek. Przegrana SWD we Wrocławiu

2023-04-04, Autor: kb

Piłkarki SWD Wodzisław Śląski do lat 17 przegrały sobotnie starcie w Centralnej Lidze Juniorek aż 5:2 ze Śląskiem Wrocław.

Zawodniczki SWD pojechały do Wrocławia z bardzo trudnym zadaniem. Mierzyły się bowiem z liderkami rozgrywek. I jak na liderki przystało, zespół gospodarzy od pierwszych minut był lepszy na boisku. Do przerwy zawodniczki Śląska prowadziły aż 5:0.

W drugiej połowie gospodynie tego meczu nie zdołały już jednak pokonać bramkarki gości. Za to zawodniczki SWD Wodzisław Śląski zdobyły dwie bramki i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:2.

Śląsk Wrocław - SWD Wodzisław Śląski 5:2

SWD Wodzisław Śląski: Stylok, Witkowicz, Ocipinska, Kozłowska, Banach-Gębska, Krakowiak, Czakańska, Brzychcy, Kozieł, Herok, Wilczek. Na ławce: Oślizło, Chojak

Piłkarki SWD zajmują po 11. meczach 5. miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorek. Kolejny mecz 16 kwietnia z KSP Kielce.