Piknik rodzinny, przegląd śpiewaczy i premiera Grupy Teatralnej „Kredens” to najbliższe wydarzenia, jakie przygotował dla mieszkańców Mszany i okolic tutejszy Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji.
Śpiewacy powalczą o „Złoty Dzwon”
Już po raz szósty w Połomi odbędzie się Przegląd Śpiewaczy „Złoty Dzwon” im. Józefa Pękały. Zespoły zaprezentują się 21 czerwca od godz. 15.30 na scenie przy boisku sportowym w Połomi. Patronem honorowym imprezy jest śp. Józef Pękała - były dyrygent zespołu śpiewaczego Połomianka, który koncertował z wieloma orkiestrami, a za swoją działalność artystyczną otrzymał m.in. odznaczenie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Piknik Rodzinny w mszańskim parku
Już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca w mszańskim parku będzie miał miejsce Piknik Rodzinny. GOKiR w Mszanie i Ośrodek Wsparcia CARITAS w Połomi przygotowali szereg atrakcji. W programie m.in. gry i zabawy dla dzieci, wręczenie nagród najlepszym zawodnikom Śląskiego Maratonu Rowerowego, a także koncert zespołu Bartnicky. Nie zabraknie także pysznych wypieków i kiełbasek z grilla przygotowanych przez wychowanków i podopiecznych ośrodka CARITAS. Początek zabawy o godz. 14.00.
„Mąż zmarł, ale już mu lepiej”
GOKiR w Mszanie zaprasza również na premierę spektaklu Izabeli Degórskiej pt. „Mąż zmarł, ale już mu lepiej”. Przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej „Kredens” odbędzie się 22 czerwca o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury w Połomi.
Tagi: Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie, czerwcowe imprezy w Gminie Mszana, Połomia, 6. Przegląd Śpiewaczy Złoty Dzwon im. Józefa Pękały, piknik rodzinny, Ośrodek Wsparcia CARITAS w Połomi, Mąż zmarł ale już mu lepiej, premiera spektaklu, Grupa Teatralna Kredens, Izabela Degórska, Józef Pękała
Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu. Redakcja portalu tuWodzislaw.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Nowa sala w ZSP. To hołd dla Tischnera i Boznańskiej
22331. miejsce Teatru Szydełko z WCK na festiwalu „Kreatywna Scena Dzieci”
1648Festiwal "ŚpiewaMY" już niebawem. Tegoroczna edycja odbędzie się 29 kwietnia
1624Powstanie kolejne Branżowe Centrum Umiejętności. To już trzecie w powiecie
1218Obchody Święta Konsytutucji. Co nas czeka 3 Maja w Żorach?
869II MIĘDZYGMINNY FESTIWAL TAŃCA Let's Dance Festiwal - Czyżowice 2025
0Obóz taneczny i artystyczno-plastyczny w Zawoi. Można się zapisać
0XIV Koncert Papieski w Rogowie
0Powstanie kolejne Branżowe Centrum Umiejętności. To już trzecie w powiecie
0Obchody Święta Konsytutucji. Co nas czeka 3 Maja w Żorach?
0Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera tuWodzislaw.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert