Czołówka za mocna. Odra przegrywa z Rakowem (1:2)

2023-04-24, Autor: KB

W sobotnie popołudnie Odra Wodzisław mierzyła się z drugim zespołem Rakowa Częstochowa. Drużyna z czołówki ligowej tabeli okazała się jednak za mocna i pokonała "Dumę Wodzisławia" 2:1.

Mecz rozpoczął się od ataków gości, jednak zespół Odry skutecznie się bronił. Swoje szanse mieli też gospodarze, ale ostatecznie do przerwy był remis, 0:0.

Po przerwie, przez pierwsze prawie 20 minut obraz gry nie zmienił się, ale wówczas w 3 minuty zespół Rakowa zadał dwa ciosy, który "uciszyły" publikę przy Bogumińskiej i niejako uśpiły też piłkarzy Odry. Gospodarze próbowali jeszcze odrobić straty, ale bramka z 86. to wszystko na co było stać Odrę w tym spotkaniu.

Odra Wodzisław - Raków II Częstochowa 2:1

Odra: Szewczyk – Mroczko, Krzyżok, Miensopust, Białas – Krężelok, Zdunek, Flak – Roguła, Barański, Ośliźlok

Odra nadal zajmuje ostatnie, 18. miejsce w III lidze. Za tydzień "Duma Wodzisławia" zagra na wyjeździe z czwartą w tabeli Ślęzą Wrocław.

Oceń publikację: + 1 + 3 - 1 - 2