Dawid Hanzel daje Unii 3 punkty w meczu z Rekordem Bielsko-Biała

2017-11-18, Autor: PS

Zwycięstwem 2:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Unii Turza z Rekordem Bielsko-Biała. Pierwszą bramkę dla Unitów zdobył Sławomir Musiolik, a zwycięstwo w doliczonym czasie gry zapewnił Dawid Hanzel.

Mecz lepiej rozpoczęli goście. Już w 7 minucie szansę na zdobycie gola miał Dawid Hanzel, niestety piłka po strzale napastnika Unii o centymetry minęła bramkę.

Pięć minut później w 12 minucie na prowadzenie Unię wyprowadził za to Sławomir Musiolik. Radość Unitów trwała jednak krótko bo zaledwie do 17 minuty, kiedy to gola wyrównującego zdobył Damian Hilbrycht.

W 30 minucie znany z występów w Odrze Wodzisław, Marek Sobik trafił w słupek bramki Piotra Pasia i na tym zakończyły się emocje w pierwszej połowie sobotniego spotkania.

Druga połowa również nie zachwyciła zebranych na stadionie kibiców. Prawdziwy horror nastąpił dopiero w 90 minucie. Najpierw potężny strzał Sobika przeleciał minimalnie nad poprzeczką, a minutę później Dawid Hanzel strzałem w dłuższy róg bramki, nie dał szans Żerdce.

Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza 1:2 (1:1)

0:1 - Musiolik 12min.

1:1 - Hilbrycht 17min.

1:2 - Hanzel 91min.

Rekord: Żerdka – Gaudyn, Bojdys, Madzia, Żołna (90. Dudek), Solorzano (85. Szędzielarz), Hilbrycht, Nagi, Sobik, Kubica (63. Hałat), Ogrocki (73. Czernek). Trener Piotr JAROSZEK.

Unia: Paś – Glenc, Staniczek, Zarychta, Sztanienko (70. Szymiczek), Gładkowski (90. Chlebik), Kuczok, Dariusz Pawlusiński, Dawid Pawlusiński (42. Okraszewski; 83. Powała), Musiolik, Hanzel. Trener Józef DANKOWSKI.

Oceń publikację: + 1 + 8 - 1 - 1