Derby dla Odry Centrum

MKP Odra Centrum odniosła swoje czwarte zwycięstwo z rzędu w spotkaniu, w którym przeciwnikiem był Górnik Radlin.

Pomimo prowadzenia gospodarzy po pierwszych 45. minutach 2:0 po bramkach Remigiusza Wróblewskiego i Bartka Sochy, goście dorównywali poziomem swojemu przeciwnikowi. Kluczową rolę odegrał 17-letni bramkarz, Marek Krawczyk, który uratował Odrę od straty kilku bramek.Radlinianie zdominowali środek pola w drugiej połowie, czego efektem był gol kontaktowy. Decydujący i ostatni cios należał jednak dla Remigiusza Wróblewskiego, który przesądził o zwycięstwie swojego zespołu. Dzięki tej wygranej, Odra Centrum znajduję się na trzeciej lokacie w tabeli i do lidera traci już tylko jedno oczko. Tymczasem Górnik Radlin zajmuje jedenastą pozycję.
Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 14