Dotkliwa porażka Przyszłości Rogów, aż 11 goli!

Przyszłość Rogów przegrała aż 2-9 w meczu sparingowym z Energetykiem ROW Rybnik. Mecz rozegrano na boisku w Rybniku.

Przez ponad kwadrans rezultat był remisowy. Obfity worek z bramkami otworzył się dopiero po 24 minutach gry, kiedy festiwal strzelecki rybniczan rozpoczął Rafał Kurzawa. Zespół z Rogowa stać było jedynie na dwie bramki. W pierwszej połowie gola zdobył Marcin Pontus, w drugiej rezerwowy Mateusz Hanzel.

Mecz z Energetykiem był szóstą grą kontrolną Przyszłości. Wcześniej lider grupy śląsko-opolskiej III ligi zremisował z Rozwojem Katowice, LZSem Piotrówka i LKSem Bełk, a wygrał z Fortecą Świerklany. Tydzień temu piłkarze Tomasza Sosny zagrali też sparing z I-ligową Polonią Bytom, z którą prowadzili do przerwy, ale ostatecznie polegli 1-2.

Energetyk ROW Rybnik - Przyszłość Rogów 9-2 (4-1)

Gole dla Przyszłości Rogów:  Marcin Pontus, Mateusz Hanzel

Skład Przyszłości Rogów: Paś - Rad. Żbikowski, Lalko, Kolisz, Markiewicz - Glenc, Bober, Ciuberek, Benauer - Pontus, Rob. Żbikowski.