Druga drużyna Górnika górą. Odra przegrywa w Zabrzu (3:1)

2023-04-18, Autor: KB, źródło: Odra Wodzisław

Za nami mecz 24. kolejki III Ligi. Odra Wodzisław na wyjeździe zagrała z Górnikiem II Zabrze. Wodzisławska drużyna wróciła jednak do domu "na tarczy".

Pierwsze minuty sobotniego spotkania to sporo walki i faule jednej i drugiej drużyny. Szybko jednak gospodarze wyszli w tym meczu na prowadzenie, bo już w 11. minucie. Dwie minuty później było już 2:0, a jeszcze przed przerwą zespół Górnika zdobył 3 bramkę.

W drugiej połowie Odra próbowała nawiązać walkę, ale stać ich było tylko na jedno trafienie. Mecz zakończył się porażką przyjezdnych 1:3.

Górnik II Zabrze - Odra Wodzisław 3:1

Odra: Szewczyk – Białas, Batelt, Krzyżok, Mroczko – Gajda, Zdunek, Barański, Elorhan, Roguła – Oślizlok

Rezerwowi: Poźniak, Miensopust, Kalisz, Popczyk, Krężelok, Flak, B. Krzyżok, M. Pietrowski, P. Mociak

Trener: Piotr Hauder

Już w sobotę (22 kwietnia) Odra Wodzisław u siebie zagra z drugą drużyną Rakowa Częstochowa. Odra zajmuje ostatnie, 18. miejsce w tabeli.