Dwa mecze w kadrze Anny Krakowiak. Polki wygrały z Estonkami

Dwa mecze i dwa zwycięstwa. Reprezentacja Polski do lat 17 pewnie pokonała swoje rywalki z Estonii. W meczach rozgrywanych w Tallinie na boisku pojawiła się zawodniczka SWD Wodzisław Śląski, Anna Krakowiak.

Reprezentantki Polski do lat 17 rozegrały dwa mecze towarzyskie z reprezentacją Estonii. Pierwszy mecz, rozgrywany w sobotę (3 września) był wyrównany i do końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Jednak po bramkach Julii Gutowskiej i Julii Henning to Polki wyszły zwycięsko z tej potyczki. Anna Krakowiak, zawodniczka SWD Wodzisław Śląski pojawiła się na boisku w 70. minucie tego meczu.

Estonia – Polska 1:2 (1:1)

Skład Polek: Sandra Urbańczyk, Jagoda Cyraniak (k) (89. Dominika Szkwarek), Klaudia Kiełczewska, Iga Witkowska (80. Katarzyna Musiałowska), Emilia Szymczak (80. Inez Sikora), Zofia Dubiel (70. Anna Krakowiak), Paulina Guzik (46. Wiktoria Kuprowska), Wiktoria Sroka (46. Kinga Wyrwas), Gabriela Lewicka (46. Julia Hennig), Julia Gutowska (46. Zuzanna Grzywińska), Roksana Jagodzińska (46. Anna Gliszczyńska).

W drugim spotkaniu piłkarka SWD Wodzisław Śląski wyszła na boisku w pierwszym składzie. Jej pobyt na murawie zakończył się w 62. minucie. Polki pewnie pokonały reprezentanki Estonii 6:0.

Estonia – Polska 0:6 (0:4)

Skład Polek: Hanna Wieczerzak, Martyna Łuczak, Katarzyna Musiałowska (82. Klaudia Kiełczewska), Dominika Szkwarek (82. Jagoda Cyraniak), Zofia Dubiel (62. Julia Hennig), Anna Krakowiak (62. Emilia Szymczak), Anna Gliszczyńska (62. Wiktoria Sroka), Inez Sikora (46. Gabriela Lewicka), Wiktoria Kuprowska (46. Paulina Guzik), Kinga Wyrwas (46. Julia Gutowska), Zuzanna Grzywińska (46. Roksana Jagodzińska).

Oceń publikację: + 1 + 0 - 1 - 4