Górnik Radlin awansował do finału Ligii Śląskiej

SK Górnik Radlin na wyjeździe zdominował przeciwników z UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki i tym samym wywalczył sobie miejsce w finale Mistrzostw I Ligi Śląskiej.

W sobotę 19 marca w Bobrownikach został rozegrany drugi (rewanżowy) mecz półfinałowy o Mistrzostwo I Ligi Śląskiej. Pierwszy set bardzo nerwowy, dużo błędów własnych po jednej i drugiej stronie. W drugim secie podopieczni trenera Marka Przybysza weszli w swój rytm i już nie było wątpliwości kto, jest lepszy. Bardzo dobra gra Pawła Dzido oraz wysoka skuteczność na skrzydłach Rafała Rybarczyka i Adriana Gardyana przesądziły losach meczu.

Zwycięstwo dało radlińskim siatkarzom awans do finału rozgrywek I Ligi Śląskiej. Mecz o złoty medal zostanie rozegrany 26 marca o godzinie 18:00 w Hali Sportowej w Kleszczowie, a przeciwnikiem będzie KS Rudzieniec.

UKS Volley Team Aquaplus Bobrowniki - SK Górnik Radlin 0:3 (27:29, 13:25, 19:25)

Skład SK Górnik Radlin: Dzido, Rybarczyk, Szafranek, Gardyan, Taterka, Kostka (L), Boduch, Błądek, Skorzysko, Płaczek, Ptaszyński, Maciej.

Oceń publikację: + 1 + 2 - 1 - 7