III Liga: Porażka Odry w Brzegu

2022-04-25, Autor: KB

Nie zaliczą soboty do udanej piłkarze wodzisławskiej Odry. Z Brzegu Odra wróciła bez punktów. Zawodnicy z Bogumińskiej musieli uznać wyższość rywali, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stali 2:0.

Sobotni mecz był bardzo emocjonujący. Już w pierwszej połowie doszło do wymiany ciosów. Zazwyczaj strzały zawodników lądowały jednak poza bramką lub świetnymi interwencjami popisywali się bramkarze. Do przerwy bramek nie było, natomiast jeszcze przed przerwą z powodu kontuzji boisko opuścił zawodnik Odry, Tarka.

Druga połowa rozpoczęła się od ciosu drużyny gospodarzy. Stal wyszła na prowadzenie w 53. minucie. Po bramce przebieg gry wyglądał podobnie jak w pierwszej połowie. Swoje okazje mieli gospodarze oraz goście. Wynik spotkania w 84. minucie ustalił zawodnik gospodarzy, Kuriata.

Była to 9 porażka Odry w tym sezonie. Aktualnie zawodnicy z Bogumińskiej zajmują 10. miejsce w tabeli III Ligi. Najbliższe spotkanie Odry Wodzisław w środę o godzinie 18:00. Do Wodzisławia zawita lider rozgrywek, druga drużyna Zagłębia Lubin.

Stal Brzeg - Odra Wodzisław 2:0

Odra: Sip – Radzewicz, Kruppa, Krzyżok, Niemiec – Gać(C), Zdunek, Kalisz, Tarka – Czuban, Borek