IV liga: obie Odry na tarczy

2019-08-19, Autor: red

To nie było udany weekend dla grających w IV lidze MKP Odry Centrum oraz Odry Wodzisław.

MKP Odra Centrum bardzo liczyła na pierwsze punkty w tym sezonie. Okazją ku temu był inauguracyjny mecz na własnym boisku z GKS-em Radziechowy-Wieprz. Niestety, wodzisławianie ulegli rywalom 0:1 po golu zdobytym przez gości już w 8 minucie.

MKP Odra Centrum – GKS Radziechowy-Wieprz 0:1

MKP: Bętkowski, Lorenc, Kachel, Buczek, Witoszek , Owczarczyk, Tkocz, Gorzawski, Koczy (46 min. - Danieluk ), Zdunek, Mańka ( 46 min. - Podbioł). Trener : Robert Tkocz

Wyjazd do Bielska nie udał się Odrze Wodzisław. Wodzisławianie przegrali z rezerwami Podbeskidzia 1:2. Remis był na wyciągnięcie ręki – gospodarze zdobyli zwycięskiego gola w 90. minucie meczu! Gola dla Odry zdobył Tarka.

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – Odra Wodzisław Śląski 2:1

Odra: Riabowski, Słodowy, Krzyżok, Lalko, Dudzik (51. min. - Kasprzyk ), Gać, Sadio (77. min. - Rodriguez ), Sarki (67. min. - Tarka), Musiolik, Pikul, Dudziński (62 min – Juraszczyk).